NEJBAREVNĚJŠÍ KUCHAŘKA KAMU V MAKRO

Známá šéfkuchařka Kamu připravuje pro fanoušky autogramiádu své nové knihy Nejbarevnější Mexiko. Ti se mohou s Kamu setkat v prodejně MAKRO, ve které se novinka mladé šéfkuchařky začne exkluzívně prodávat až od poloviny prosince. Den otevřených dveří v řetězci láká nové návštěvníky také na ochutnávku exotických pokrmů, setkání se zajímavými lokální dodavateli z regionu a nákup bez podnikatelské karty.

Přijďte tuto neděli do MAKRO na Den otevřených dveří. Na své si přijdou milovníci gastronomie a kvalitních produktů s důrazem na regionální původ. Nákupy zákazníkům zpříjemní autogramiáda populární šéfkuchařky a blogerky Kamily Rundusové alias Kamu. Návštěvníci pobočky MAKRO Zlín budou navíc mít příležitost vidět kuchařskou kouzelnici také vařit. Výjimečnou akci podtrhne ochutnávka mexických a asijských jídel.

Více informací naleznete na www.makro.cz/kamu