Na celkové rekonstrukci kuchyně nešetřete, je to místo, které využíváme i několikrát za den

Foto: Kuchyně je prostor, který využíváte i několikrát za den, a proto je potřeba, aby vám poskytovala komfort i funkčnost. Zdroj: Freepik

Bydlení v bytě, má jako každé bydlení kdekoliv jinde, svoje plusy ale i mínusy. Kuchyně je prostor, který využíváte i několikrát za den, a proto je potřeba, aby vám poskytovala komfort i funkčnost. Estetický zážitek a maximálně možnou svobodu pohybu při vaření.

V bytě je ovšem kuchyně často zařízena neefektivně a za pomoci špatných prvků v souboji o každý metr čtvereční. Jak vyzrát na její rekonstrukci a zvládnout ji tak, aby z ní bylo místo, kde vám vaření půjde samo od ruky?

Důležité je držet se několika standardních postupů a bodů, které když splníme bude vše fungovat jak má.

  • Realizační myšlenka a prvotní vize.
  • Plán kde si navrhneme co, jak kde a proč.
  • Realizací to ale nekončí ba naopak.

Na celkové rekonstrukci kuchyně nešetřete. Fakt, který bychom závěrem rádi zmínili. Nahrazení dražších materiálů levnějšími může zapříčinit to, že za pár let se můžete do rekonstrukce pustit znovu. A to přece nechcete. Držíme vám při rekonstrukci palce a pevné nervy!

To není vše, MojeReko, je zde pro Vás a bude. Jsme Váš skutečný partner na poli rekonstrukcí, provedeme Vás a ukážeme spousty tipů, triků a ve výsledném efektu i cenově dostupných řešení. O tom jak firma MojeReko pracuje, jsme si popovídali s jednatelem Borisem Finkralem.

Jak jste se dostal ke stavařině a jakým máte vztah k Ostravě?

Ke stavařině jsem se dostal úplně náhodou, a to z bachaře, čili vězeňského dozorce. Ve svém okolí jsem byl známým tím, že toho dokážu spoustu sehnat a zařídit. Takže se stalo, že jeden člověk potřeboval zedníky. Fajn, zajistil jsem je! A to byl začátek ve stavební branži. Vztah k Ostravě mám takový, že jsem bydlel pět let v Porubě, což je krásná část, především její stará zástavba.

 

Teď pojďme na to podnikání, v jaké sféře tedy působíte?

Rekonstrukce bytů i nebytových prostor, pozemní práce s bagry Case CX-30, máme i svou vlastní kontejnerovou dopravu. Ve stavebním světě se pohybujeme čtyřiadvacet hodin denně, známe potřeby pro ideální skloubení kvality, ceny a výkonu. Například v Ostravě realizujeme zakázky pro vícero městských obvodů. Na trhu jsme šest let a patříme ke komplexním firmám, které staví, jak se říká, od nuly, a poradí si prakticky se vším, co rekonstrukce a výstavba nových objektů obnáší.

4_moderne-kuchyne-2021
Kuchyně je prostor, který využíváte i několikrát za den, a proto je potřeba, aby vám poskytovala komfort i funkčnost. Foto MojeReko

Jak vlastně u klienta pracujete, pokud to není tajemství?

Děláme vesměs statní, městské a dotační zakázky. Pracujeme rychle kvalitně a za rozumné peníze. Vezměme si například kuchyně: Prostory, které využíváte vícekrát za den, a proto je potřeba, aby vám poskytovaly komfort a funkčnost, ale i estetický zážitek s maximální možnou svobodou pohybu při vaření. V bytech přitom kuchyně bývají často zařízena neefektivně a za pomoci špatných prvků v souboji o každý metr čtvereční.

Důležité, jak vyzrát na její rekonstrukci a zvládnout ji, aby z ní bylo místo, kde vám vaření půjde samo od ruky držet se několika standardních postupů a bodů: A to realizační myšlenky a prvotní vize. Plán, kde si s klientem navrhneme jak, kde, co a proč. A vědomím, že realizací to neskončí, ba naopak. Na celkové rekonstrukci kuchyně nešetřete. To je fakt, který bychom rádi zmínili. Nahrazení dražších materiálů levnějšími může zapříčinit, že za pár let se můžete do rekonstrukce pustit znovu. A to přece nechcete …

 

V čem jsou vaše rekonstrukce jiné, liší se i materiálem?

Vycházíme vždy vstříc zadavateli a vše je o vzájemné dohodě. Naším cílem je dobře odvedená práce a spokojený zákazník.

 

Kde je v Ostravě možné vidět na vlastní oči vaše práce?

Například v Kunčičkách v Nadační ulici č. 325, v Lihovarské ulici 496, či ve Výhradní ulici č. 484 a 485, dále v Přívoze ve Fügnerově ulici č. 6, podíleli jsme ale rovněž na rekonstrukci Řeznictví Dedek, Corsa Baru, Rehabilitačního střediska na Hlavní třídě v Porubě. Více o Moje Reko na http://mojereko.cz/.

(nm)