Zákazníci berou na Black Friday knihkupectví útokem

Síť kamenných knihkupectví KNIHCENTRUM.cz se letos 23. listopadu opět zapojí do celostátní marketingové kampaně Black Friday! Vánoční dárky se slevou 20-30 % na veškerý sortiment budete moct nakoupit ve všech našich pobočkách.

Knihy jsou pravidelnou součástí vánoční nadílky v mnoha domácnostech, a tak není divu, že zákazníci vítají příležitost předvánočního nákupu za příznivější cenu. O oblíbenosti této akce také svědčí dlouhé fronty zákazníků, které se tvoří dokonce ještě před otevírací dobou. „Abychom vyšli vstříc všem milovníkům knih, rozhodli jsme se prodloužit otevírací dobu ve většině našich prodejen. Nákupy tak mohou zákazníci zahájit už v sedm hodin,“ komentuje šéf marketingu Tomáš Hruda.

„V nabídce máme 65 tisíc knižních titulů skladem. Sleva se vztahuje ale také na široký sortiment e-knih, audioknih, učebnic a odborné literatury, knižních publikací v cizích jazycích, kalendářů, map a atlasů. Pro nejmenší máme připravenou bohatou nabídku hraček a naučných knih,“ pokračuje majitel společnosti Petr Michálek.

O tom, že jsme stále národ knihomolů svědčí i vysoké prodeje. Jen loni se za tento den prodalo v celé síti kamenných prodejen KNIHCENTRUM.cz 17 tisíc knih. „Předvánoční období je pro nás jako knihkupce vždy náročné. Black Friday je ale v tomhle směru opravdu extrém. Knihkupectví vždy zaplaví davy lidí. Nicméně jako čtenáře mě tento zájem těší a rád s výběrem těch pravých kousků pomáhám,“ dodává knihkupec Jiří Repák.

Událost se koná na těchto prodejnách:

Dům knihy Knihcentrum.cz, Ostrava, Smetanovo náměstí 222/8, Knihcentrum.cz Brno, OC Olympia, U dálnice 777, Knihcentrum.cz Praha, OC Černý most, Chlumecká 756/6, Knihcentrum.cz Blansko, Rožmitálova 5/7, Knihcentrum.cz Český Těšín, Hlavní 19, Knihcentrum.cz Hlučín, Mírové náměstí 25, Knihcentrum.cz Louny, Pražská 88, Knihcentrum.cz Nový Jičín, OC GALERIA Shopping, Generála Hlaďo 25, Knihcentrum.cz Opava, Hrnčířská 5.

(nm)