MĚSTSKÁ NEMOCNICE OSTRAVA POŘÁDÁ VÝSTAVU K VÝROČÍ 170 LET

Právě dnes začíná výstava městské nemocnice Ostravy k výročí 170 letům od jejího založení. Nemocnice otevře své dveře veřejnosti a umožní návštěvníkům nahlédnout na některá oddělení. A protože se akce uskuteční přímo na půdě nemocnice, účastníci výstavy si tak mohou bezplatně vyšetřit ledviny, plicní funkce nebo nitrooční tlak.

Městská nemocnice Ostrava ordinuje již 170 let. Toto dlouholeté období se bude připomínat ode dneška 8.30 hodin, kdy se slavnostně zahájí celá akce. Zahájení proběhne v areálu nemocnice, konkrétně v pavilonu F (Rehabilitační a fyzikální medicína a Radiologie a zobrazovací metody). Návštěvníci se budou moci účastnit výstavy až do 17. října.

Účastnici akce se hned v pondělí podívají na různá oddělení městské nemocnice. Dozví se více o fungování nemocnice, nahlédnou tak do prostorů, kde se léčí. Součástí výstavy je bezplatné vyšetření nitroočního tlaku, ledvin, a nezapomene se ani na prohlídku plicních funkcí. Zároveň se účastníci poučí o nejnovějším trendu tejpování. Nastávající maminky se s předstihem mohou podívat do ostravské nemocnice, jejíž dveře se také otevřou veřejnosti. Také zde můžete nahlédnout toto pondělí od 13 do 17 hodin.

(ab) Zdroj:www.ostrava.cz