DO OSTRAVY SE PO ROCE VRACÍ ORGANIZACE GCF ZÁPASŮ MMA

Ostrava zažije jedinečný Galavečer zápasů oganizace GCF, které se dostává velkého zájmu a přízně fanoušků MMA. Novodobí gladiátoři se proti sobě postaví v osmihranné kleci zvané octagon již tradičně v krásných prostorech congressového sálu hotelu Clarion Ostrava a to 27.4.2019 od 18.30 hod.

Letošní ročník nabídne spousty kvalitních fighterů z řady těžkých vah. Hlavním zápasem večera bude souboj dvou jmenovců ostravský Daniel Ditt rich vs. Jakub Dittrich z Prahy. Tento zápas slibuje skvělou přestřelku. Těšit se můžete i na známé borce, kteří jsou ostravskému publiku dobře známí. Jejich jména organizátor brzy prozradí na Fight Card.

Velmi zajímavou podívanou bude i ženský zápas nebo připravovaný zápas v K1 Ondry Korče z Pretorian Fight Clubu pod vedením championa Jakuba Gazdíka, který se měl konat již loni, ale pro zranění Ondrova soupeře byl zápas bohužel zrušen.

Předprodej vstupenek naleznete na webu:
https://www.ostravainfo.cz/cz/akce/sport/126909-gcf48-big-cage-6.html

V organizaci GCF se poprvé představí Ostravanům dobře známý Milan Hošák, který se po dlouhé době opět vrací k tomuto krásnému sportu, kterým MMA bezpochyby určitě je. Nebudou chybě také borci z Prahy, Brna, Olomouce, ale také třeba ze Slovenska a jiných zemí.

Součástí této události je již tradičně setkání se zajímavými lidmi tohoto sportu jako je například Česká legenda, zakladatel a promotér GCF a předseda Českého svazu MMA Michal Hamršmíd, kterého jsme v minulosti mohli také vidět na jedné z prvních akcí GCF-Big Cage v Ostravě a také se známýmí osobnostmi z řad herců, zpěváků a sportovců nejen ostravského regionu.

„V minulosti jste měli možnost potkat se s Viktorem Peštou, Jirkou „Denisou“ Procházkou, Jirkou „Mamutem“ Paluskou, Matějem „Matheusem“ Kuzníkem nebo Vaškem „Baba Jagou“ Mikuláškem a spousty dalších skvělých borců, kteří se v organizaci GCF dobře zapsali,“ prozradil jeden z promotérů ostravského klání GCF-Big Cage Ostrava Pavel „BADY“ Baďouček.

Tato akce se samozřejmě neobejde bez pomoci generálního partnera BANDI VAMOS – Pánské obleky BANDI a dalších partnerů jako jsou Resort Hodolany, MPL Stavebniny Ostrava, Harley-Davidson-Ostrava, Dasix spol s.r.o,TEFCO, IPPON shop Ostrava a spousty dalších, kterým touto cestou velmi děkujeme.

(nm)