Senioři neživoří, pořídili si Rentu z nemovitosti od FINEMO.CZ!

Manželé Romana a Zdeněk Šobovi vychovali tři děti a už se nemohli dočkat, až odejdou do důchodu. Jenomže když se objevily nenadálé výdaje v podobě nové střechy na jejich domě, představa pohodového seniorského života vzala najednou za své.

Na opravu domu jsme vyčerpali všechny peníze, které jsme si uspořili jako rezervu na důchod a najednou jsme byli v situaci, kdy jsme museli vyjít jen s našimi důchody,“ vypráví pan Zdeněk, který byl donucen začít počítat každou korunu.

Výhody Renty z nemovitosti:

získáte peníze na cokoli (najednou či postupně)

za Vašeho života nemusíte nic splácet a nikdy se nesplácí více než cena nemovitosti

zůstáváte bydlet doma a jste nadále vlastník svého bytu či domu

můžete žít důstojněji a život si více užívat

Byli jsme z toho opravdu nešťastní. Těšili jsme se na popíjení kafíčka v naší kavárně a místo toho jsem musela v supermarketu hledat ty nejlevnější potraviny. Věděla jsem, že kdybych o tom řekla našim dětem, určitě by se nám nějak snažily pomoct, ale nechtěla jsem je s tím obtěžovat, protože měly svých problémů víc než dost,“ dodává paní Romana.

Když už se manželé Šobovi pomalu smiřovali s tím, že budou v důchodu živořit, dozvěděli se od jednoho známého o Rentě z nemovitosti od společnosti FINEMO.CZ. „Hned mě to zaujalo a začal jsem si k tomu zjišťovat informace,“ říká pan Zdeněk, který si potom domluvil schůzku rovnou s obchodní zástupkyní společnosti, od níž zjistil, že i nadále zůstanou společně se ženou vlastníky svého domu a během svého života nebudou nic splácet.

Je to vlastně paradox. Přestože máme dům v hodnotě několika miliónů korun, nemohli jsme si dovolit zajít na kávu k nám do kavárny. Ale to se nyní změnilo a my díky Rentě z nemovitosti už nemusíme živořit,“ usmívá se pan Zdeněk, který nyní s paní Romanou prožívá přesně takový důchod, jak si celá léta představovali.

Chcete vědět víc?

Další informace o Rentě z nemovitosti najdete na webu: www.rentaznemovitosti.cz. Můžete zde požádat o orientační kalkulaci a seznámit se s příběhy klientů. Můžete také zavolat na tel. 233 321 850Máme licenci České národní banky.

(kp)