NÁMĚSTEK PRAŽÁK OBDAROVAL NEMOCNÉ DĚTI

Poslední pracovní den před Štědrým dnem přivítalo dětské oddělení Městské nemocnice Ostrava (MNO) milé hosty. Vánoce jsou nejen svátkem radosti a pohody, ale také dobročinnosti. S dárky pro děti, které tráví předvánoční čas na nemocničních lůžkách, sem zavítal náměstek primátora Zbyněk Pražák.

Dárky udělaly radost, navíc návštěva narušila obvyklý nemocniční stereotyp. Nejčastěji se zde děti léčí respirační onemocnění, virózy, potíže zažívacího traktu nebo zranění. Lékaři a personál nemocnice se jako každým rokem vynasnaží, aby jich co nejvíc mohlo alespoň na Štědrý den odejít domů, ale několik jich tu určitě zůstane.
Náměstek primátora dětem popřál brzké zdravení a co nejkratší dobu strávenou v nemocnici a návrat domů.
(ab) Zdroj: Město Ostrava