FASHION HVĚZDY SIMONA KRAINOVÁ A FILIP VANĚK PROVĚTRAJÍ OSTRAVSKÉ ŠATNÍKY

ostrava

Jaro už klepe na dveře a s ním i čerstvý příval nových jarních kolekcí, trendů a módní inspirace v podání českých fashion ikon. Do Ostravy dorazí světová topmodelka Simona Krainová a nejvyhledávanější český stylista Filip Vaněk. Hvězdný fashion tým bude pečovat o návštěvníky módní a slevové akce Shopping Fever 2019, která proběhne od pátku 12. do neděle 14. dubna 2019 v obchodním a zábavním centru Forum Nová Karolina.

Jak ulovit ty nejlepší módní kousky? Víkendová „nákupní horečka“ v Karolině, která přinese nové fashion kolekce se slevou až 50 %, je trefou do černého pro všechny milovníky módy.  Nabídka slev je opravdu pestrá, slevové kupony jsou k dispozici v dubnových vydáních časopisů ELLE, JOY nebo Marie Claire, či také v mobilní aplikaci Shopping Fever.

„Kromě slevové akce nabídneme návštěvníkům po celý víkend, jako jediné obchodní centrum na Moravě a ve Slezsku, také exkluzivní služby a tisíce dárků zdarma v Meeting Pointu. A v sobotu k nám zavítají hvězdy tuzemské fashion scény Simona Krainová a Filip Vaněk,“ říká Tomáš Lučan, marketingový manažer OC Forum Nová Karolina, a dodává: „Je to jedinečná příležitost, jak na jednom místě potkat skutečné módní ikony, které pracují pro ty nejlepší návrháře, značky a osobnosti.“

Každý, kdo od pátku 12. do neděle 14. dubna, od 9.00 do 21.00 hodin, nakoupí v rámci slevové akce Shopping Fever alespoň ve třech různých obchodech, dostane jeden z exkluzivních dárků, který si může vyzvednout v Meeting Pointu. Ten bude otevřený po celé tři dny od 9.00 do 21.00 hodin. Součástí bude i Relax zóna, kde si zákazníci mohou dopřát oddech, občerstvení a využít nabídku doprovodných služeb. Make-up artistky z Beauty Point Dermacolu zde nabídnou v pátek a v sobotu od 10.00 do 18.00 hodin profesionální líčení a kosmetické poradentství.

Velkým lákadlem doprovodného programu bude v sobotu 13. 4. od 10.00 do 18.00 hodin setkání se Simonou Krainovou a Filipem Vaňkem. Na pódiu návštěvníkům naservírují nejnovější módní trendy i vyzkoušené a prověřené fashion tipy. Někteří se však s hvězdným týmem potkají ještě blíže.

„O odvážlivce, jež se zúčastní focení v připraveném profesionálním fotostudiu, se budou starat právě tyto osobnosti fashion scény. Kromě netradičního zážitku si navíc deset nejlepších účastníků odnese i hodnotné dárky. Pomyslnou třešničkou na dortu je fotosoutěž o poukazy na nákup v hodnotě 10 000 Kč v obchodním a zábavním centru Forum Nová Karolina spolu s poradenskými službami při nákupu od Filipa Vaňka,“ vysvětluje Tomáš Lučan.

Topmodelka Simona Krainová spolupracovala se světovými módními návrháři, jako jsou Yves Saint Laurent nebo Thierry Mugler. V Česku pak předváděla modely Osmana Latify, Beaty Rajské nebo Blanky Matragi.  V současné době ji zastupují prestižní modelingové agentury po celém světě včetně Paříže, New Yorku a Hamburku. Jeden z nejuznávanějších a nejznámějších českých osobních stylistů Filip Vaněk se stará i o šatníky slavných osobností, například zpěváka a moderátora Leoše Mareše.

(ab)