Ano, šéfe! se natáčelo v Ostravě

Od čtvrtku do neděle jste mohli potkat v centru Ostravy Zdeňka Pohlreicha. Ten se štábem natáčel v Mama’s Bistro nový díl do oblíbeného pořadu Ano, šéfe!.

Speciality od Mama’s Hot – Dogs, Burgers & Fries jste si mohli do loňského podzimu objednávat ve Food tracku před OC Galerie v Ostravě Třebovicích. Cílem majitelů bylo dostat vyhlášené burgery a hot-dogy do centra Ostravy, myšlence pokračovat s Food trackem v centru Ostravy nebyla nakloněna místní radnice a tak se na podzim již vyhlášené burgery a hot-dogy stěhovaly do bistra Na hradbách vedle Krajského soudu.

Do pořadu Ano, šéfe! přihlásil bistro před rokem kamarád majitelů, které před 2 měsíci kontaktovala režie pořadu a domluvila natáčení. Ve čtvrtek měl možnost Zdeňek Pohlreich ochutnat místní hamburgery a hot dogy, jak ochutnávka vypadala uvidíte na televizních obrazovkách. Není tajemstvím, že panu Pohlreichovi neseděly hamburgerové bulky a nebyl příliš nadšený ze salátu coleslaw.

Během natáčení vyrazil pořad s Food Truckem na Masarykovo náměstí, kde jste v pátek měli možnost potkat celý štáb. Ten se zde dlouho nezdržel, po 45 minutách prodeje došlo k policejní kontrole a Truck musel odjet z náměstí. Natáčení dále pokračovalo v kuchyni bistra, kde Pohlreich připravil jídla, která by neměla chybět na jídelníčku. My se tak můžeme těšit na nový dezert „French toast“, který se na jídelníčku objeví v průběhu příštího týdne.

Štáb Ano, šéfe! se chystá do Ostravy natočit přepadovku. Aby dopadla co nejlépe, bude bistro v říjnu o víkendu uzavřeno z důvodu rekonstrukce interiéru. My se můžeme vyjma nového interiéru těšit na nové bulky a jídla, která budou postupně zařazována do jídelníčku. Mama’s bistro bude opět od středy otevřeno po náročném víkendu.

(rj) zdroj: text a foto- http://fajnaostrava.cz/ano-sefe-se-tocilo-v-ostrave/