60 skupinových lekcí týdně. To je FIT PARK Ostrava

Z prvního badmintonového turnaje dvojic, který proběhl v sobotu 5.10. Další turnaj bude ještě před Vánoci. Sledujte fb.

Výlety do hor, běhání po venku, lezení po skalách, cyklo výlety, plavání na Vřesině,… jaké další sportovní aktivity jste si užívali v létě? A co se chystáte dělat přes zimu? Vyzkoušejte největší fitness centrum v České republice, které vám nabízí na ploše 1300 m2 širokou paletu služeb a možností sportovního vyžití ať už jsou vaše zájmy jakékoliv, vítejte ve FIT PARK.

Najdete u nás více než 160 strojů světových značek v posilovně, kardio zónu s více než šedesáti stroji, moderně vybavenou funkční zónu, 4 badmintonové kurty a dva sály pro skupinové lekce, kterým věnujeme dnešní článek.

Takže pokud chcete začít cvičit a nemáte s kým, přihlaste se bez ostychu na některou ze 60 skupinových lekcí týdně. Naši trenéři vám rádi poradí v začátcích, stačí si jen vybrat.

Pokud jste ranní ptáčata, každý všední den již od 6:00 přijďte na HEAT PROGRAM, unikátní program pro všechny bez rozdílu věku a kondice, který je založen na nejpřirozenějším lidském pohybu – chůzi. Samozřejmě si můžete přispat a zapsat se až na odpolední lekce, rozpis všech lekcí najdete na našem webu www.fitpark.cz

Pokud chcete procvičit celé tělo, pořádně si zvýšit tepovku a nastartovat spalování tuků, přihlaste se na KRUHOVÝ TRÉNINK. Pořádná makačka a hudba, která vás vyhecuje ještě k lepším výkonům, navíc 2x týdně pod vedením nového trenéra Jiřího.

Nuda na kruháči? Přidejte kopy a údery a máme z toho FITBOX pod vedením juniorského mistra Evropy Matěje.

Pořád málo? Podlehněte kouzlu kondičního a silového tréninku s vysokou fyzickou i psychickou zátěží pro rozvoj síly, obratnosti, vytrvalosti a rychlosti. Kombinace vzpírání a gymnastiky, metcony, emomy, to všechno můžete zažít 6 dnů v týdnu pod vedením třech různých trenérů, takže každý CRFPSSFIT trénink bude úplně jiný.

Že jste VZPÍRÁNÍ zatím viděli jen v televizi a nikdy jste to nezkoušeli? Pokud jen trochu chcete, není třeba obav. Naši trenéři to naučili všechny, rádi to naučí i vás. Ať už půjdete na lekci k velkému Honzovi nebo nově blonďaté Terezii, dostane se vám té nejlepší péče.

S Terezií se můžete potkat i na dalších příbuzných lekcích: v úterky a čtvrtky na kompenzačních lekcích MOBILITY UPGRADE, zaměřených na odstraňování svalových dysbalancí, posilování středu těla a obnovení kloubních rozsahů a nově v pondělí na lekci GYMNASTIKA.

Zlepšení flexibility, rovnováhy a koordinace a hlavně relax pro tělo i ducha, to jsou lekce JÓGY. Zklidněte se s naší Lucy a „namasté“ s námi.

Pravý opak Lucy najdete v energické Pe3čce a Davidovi, kteří pro vás chystají pořádnou nálož na SPINNINGu 3x týdně na 12 spinningových kolech.

Pořád jste ještě nenašli lekci, která by vám seděla? Ano, je to otázka přímo pro vás, milé dámy, protože speciálně a jenom pro vás máme 3x týdně připraveny lekce se sympatickou Martinou, zaměřené na posílení celého těla s použitím různého náčiní BODYFORM a CVIČENÍ NA MÍČI A BOSU.

Máme vám co nabídnout, vytiskněte si z webu první vstup zdarma a přijďte si k nám zamilovat fitness.

( terka)