SVĚTOZNÁME HITY DORAZÍ DO OSTRAVY DÍKY OLDIES FESTIVALU

Jedna z největších hudebních akcí Ostravy Oldies festival rozhýbe Dolní oblast Vítkovic 13.6. Minulý ročník se zaměřil nejen na hudbu devadesátých let, ale předvedl nově hitparádu z osmdesátých let.

Šestý rok tak měl možnost rozšířit repertoár a přinesl více hvězdných jmen. Už teď známe velké jména festivalu jako například C-Block, Boney M, Caught In The Act, 666, Cappella, Shaun Baker a to není zdaleka konec interpretů.

Posledním vystupujícím na 6 ročníku Oldies festivalu bude zpěvačka Lena Katina. Tato ruská kráska v 15 letech úspěšně prošla hudebním konkurzem pro ruský popový projekt. Jako druhou členku projektu porota vybrala Julii Volkovou se kterou v roce 1999 utvořila popové duo t.A.T.u.. Toto duo se proslavilo po celé Evropě. I když se v roce 2008 obě členky dua rozhodly vydat na sólovou dráhu, ve skupině Tatu spolupracují stále.

Dolní oblast Vítkovice hostí každoročně nespočet hudebních i kulturních událostí a Oldies festival je právě jednou z nich. Do Vítkovic už přivedl přes 60 tisíc fanoušků neotřepaných hitů, které si najdou cestu ke každé věkové skupině.

Oldies 2020 navazuje na svůj starší rok, kde se nabídka přestala zaměřovat na hvězdy pouze z devadesátých let, ale posílila o další dekádu. Tentokrát  se program rozroste i o milénium a mimo přídavků ze světa hudby umožňuje festival zakoupit VIP vstupenky, které posluchačům zpříjemní celou akci díky možnosti vidět oblíbené hvězdy hned u pódia a taky s VIP barem. Nově je také ubytování u nedalekého kempu.

První vlna vstupenek se rekordní rychlostí vyprodala, ale stále je možnost zakoupit vstupenky na největší festival světoznámých hitů na stránce https://www.oldiesfestival.cz/.