Outlet Arena Moravia oslavuje 5. narozeniny

Foto: Outlet Arena Moravia

Outlet Arena Moravia v letošním roce oslavuje již 5. výročí otevření centra. Předposlední listopadový víkend tak bude v outletovém centru patřit oslavám. Připraveny jsou skvělé narozeninové slevy až 80 %, bohaté odměny ve věrnostním programu, skvělý doprovodný program a dárečky pro zákazníky. Narozeninová party startuje už tento pátek 17. listopadu a potrvá až do neděle 19. listopadu.
Na státní svátek 17. listopadu bude v outletu otevřeno, a to dokonce déle než obvykle. Od 18 do 22 hodin bude probíhat zákazníky oblíbený Nightshopping. Výhodné večerní nakupování zpříjemní moderátor Bořek Slezáček a jeho hosté, protagonisté muzikálu Mamma Mia. Na klavír je doprovodí Dominik Fajkus a se vstupy o módě a stylu se přihlásí stylista Luděk Šmehlík.

 

oam_5let_post_1080x1080_1

Hlavní sobotní narozeninový program nabídne opravdovou narozeninovou oslavu s dortem, kupou dárků a ohňostrojem. Do outletu zavítá moderátor Jaro Slávik, gastro mág David Valíček nebo pianista Dominik Fajkus. Odpoledne zpestří módní přehlídky před vybranými jednotkami a zákazníci se také mohou těšit na bublinářský workshop, barmanskou UV show nebo ohňovou show. Na pasáži outletového centra potěší děti i dospělé Klaun Hopsalín a chůdaři z Yellow Pro.
V rámci sobotního programu oslav 5. narozenin centra proběhne také dobročinná dražba dvanácti fotografií s motivy Ostravy a outletu. Výtěžek dražby pomůže mladým hasičům sboru dobrovolných hasičů Petřkovice, kteří v současné chvíli potřebují opravit požární stříkačku PS 12.
Kromě programu a drobného občerstvení si Outlet Arena Moravia pro své zákazníky na celý narozeninový víkend připravila skvělé slevy a výhodné nabídky. Nenechte si ujít oslavu jediného outletového centra na severní Moravě a přijďte si užít jedinečný víkend. Bližší informace o akci a celém programu najdete na stránkách https://www.outletmoravia.cz.

(nm)