DO OSTRAVY MÍŘÍ AC MILÁN I „GIEKSA“!

Podvaačtyřicáté a znovu skvěle! O čem je řeč? O blížícím se 42. ročníku Memoriálu Evžena Hadamczika, který bude skvostně obsazen! Přiletí AC Milán, West Ham United, ale těšit se můžete i na souboj s GKS Katowice! Turnaj kategorie U11 se bude jako obvykle konat v hale v Ostravě-Dubině, a to ve dnech 29. listopadu až 1. prosince.

Veřejnost už to možná vnímá jako samozřejmost, ale stojí za tím tvrdá práce organizátorů z Baníku. Výsledek? Účast na letošním Memoriálu Evžena Hadamczika bude znovu skvostná. V hale na Dubině si to mezi sebou rozdají „U-jedenáctky“ AC Milán, West Hamu United, Górniku Zabrze, Slovanu Bratislava a dalších věhlasných klubů. Dorazí i česká špička. Sparta, Slavia a Plzeň. A samozřejmě Baník. Fanoušci se kromě derby s Vítkovicemi či s Karvinou dočkají zápasu s GKS Katovice. Je víc než jisté, že atmosféra bude znovu skvělá.

„Je to další turnaj na špičkové úrovni, který Baník pořádá. Pro naše hráče další skvělá šance zahrát si proti věhlasným soupeřům, pro kluky, dívky a jejich rodiče, kteří se rozhodují, kde s fotbalem začít, další ujištění, že Baník je nejlepší adresou. A pro klub jako takový velká prestiž za hranicemi republiky,“ glosoval konání letošního ročníku MEH Radek Slončík, sportovní ředitel Akademie FC Baník Ostrava.

Program turnaje je k nalezení zde: https://www.sportujvostrave.cz/udalosti/halovy-turnaj-kat-u11-memorial-evzena-hadamczika/pages/rozpis-utkani-26bab5

Utkání Baníku s AC Milán se bude hrát 30. listopadu v 10.40, duel Baník Ostrava – GKS Katovice má výkop téhož dne ve 12 hodin.