Baňky podlehly Bielsko-Biale

Foto zdroj: FC Baník Ostrava

Ženy Baníku Ostrava v úvodním přípravném utkání prohrály. Polskému prvoligovému Rekordu Bielsko-Biala podlehly 0:2.

V tropických podmínkách se Slezanky snažily proti houževnatému soupeři z nejvyšší polské soutěže něco vymyslet, hrozily však především ze standardních situací. Krátce před poločasem dokázaly soupeřky využít zisku míče uprostřed hřiště a po rychlé protiakci se dostaly do vedení.

Do druhého poločasu nastoupil polský celek s novou jedenáctkou, zatímco četné absence na startu přípravy ostravského týmu nedovolily Baníku prakticky žádné střídání. Osvěžená sestava Rekordu svůj náskok brzy po přestávce pojistila a do konce utkání jej také udržela.

Sestavy: FC Baník Ostrava Zelenková (46. Škrabalová) – Krupníková, Molková, Kotalová – Regecová, Pagáčová, Vojtková, Fojtíková, Waltrová – Lachká, Štěpánová.

(pd) Zdroj: FC Baník Ostrava