4catering slibuje výrazně lepší občerstvení na domácích zápasech Baníku !

Foto se souhlasem FC Baníku Ostrava

Rychlejší, pestřejší a kvalitnější servis chce všem návštěvníkům domácích zápasů Baníku nabídnout nová cateringová společnost 4catering, s.r.o., která bude od sobotního utkání se Slováckem zajišťovat na Městském stadionu občerstvení. Firma vznikla právě za účelem zajištění občerstvení na zápasech Baníku.

Společnost 4catering vznikla spojením dvou předních regionálních cateringových společností a dlouhodobých partnerů Baníku Ostrava, a to společností Chachar catering, která mimo jiné provozuje síť restaurací Hasičárnapubs.cz, a společností Slezska P.U.O.R zaštiťující další koncepční restaurace Plzeňského Prazdroje.

„Naším hlavním cílem je mnohem rychlejší a také pohodlnější odbavení všech zákazníků, kteří se na stadionu rozhodnou občerstvit jak nápoji, tak také jídlem,“ říká Pavel Holšán, zástupce společnosti 4catering,s.r.o.

„Abychom dokázali být výrazně rychlejší, než na co byli dosud fanoušci zvyklí, bylo například nutné zajistit zprovoznění všech výčepů na stáncích. Dosud fungovaly jen dva nebo tři, nyní bude fungovat všech pět,“ konstatuje Pavel Holšán s tím, že kvalitě piva by kromě jiného měl pomoci i fakt, že veškerá technika na čepování piva prošla revizí a kompletní sanitací.

Od druhého domácího utkání, tedy zápasu s Hradcem Králové, by měl být k dispozici také beerjet. „Ten je k dispozici jediný pro celou severní Moravu, takže jej nelze stoprocentně garantovat pro úplně každý domácí zápas, ale naší snahou je, aby na stadionu od utkání s Hradcem pokaždé byl,“ ujišťuje Martin Sláma ze společnosti 4catering.

Kromě vyššího počtu funkčních výčepů a přítomnosti beerjetu by měla rychlosti a plynulosti provozu prospět také lepší organizace obsluhy v kamenných stáncích. „Budou zvlášť „rychlé fronty“ pouze na čepované pivo a zvlášť na pivo doplněné o ostatní sortiment. Zvláštní pozornost budeme věnovat rozšíření servisu o roznos přímo na ochozy stadionu,“ objasňuje Pavel Holšán.

Důležitou novinkou bude možnost platit kartou. „ V první fázi na kamenných stáncích a do budoucna, po zkvalitnění mobilního signálu, taktéž při všech službách,“ doplňuje zástupce společnosti 4catering.

Kromě piva bude na všech stáncích k dostání také čepovaná kofola a ostatní nealko, čepovat se bude také nealkoholické pivo Pomelo/Grep. Hlavní položkou v nabídce jídel je jednotná klobása.

„A bude to skutečně kvalitní klobása, oceněná prestižní řeznickou cenou, doplněná o domácí omáčky. Kromě klobásy budeme nabízet i párky, hotdogy, fanoušci v areálu najdou tradiční stánky s langoši a plackami. Nabízený sortiment se bude do budoucna rozšiřovat ruku v ruce s technologickými a servisovými možnostmi. Věřím, že celkový servis bude skutečně lepší, rychlejší a pestřejší,“ uzavírá Pavel Holšán.

(pd) Zdroj: FC Baník Ostrava