Hořké domácí loučení béčka

Foto zdroj: FC Baník Ostrava

Béčku poslední domácí zápas v sezoně vůbec nevyšel. S Hodonínem prohrálo 0:3. V okleštěné sestavě baníkovci do zápasu vstoupili snaživě, ale první gól, který určil rozmístění figurek na šachovnici, dali hosté. Nebyla to ani šance, zato Bohunovi úžasně sedla v 21. minutě rána z dvaceti metrů přímo do šibenice a Struhař plachtil vzduchem zbytečně.

Od první branky Hodonín hrál to, co potřeboval. Domácí se nutili do ofenzívy, ale tím i odkrývali vlastní polovinu.
Hned v úvodu druhé půle sice hosté po závaru v šestnáctce příležitost ke zvýšení skóre nevyužili, ale v 50. minutě se z pokutového kopu trefil přízemní střelou k tyči zkušený Holek.

A v 62. minutě dovršil těžkou porážku Baníku Pernica, který dostal středem míč do vápna, seběhl si z pravé strany a potřetí zavěsil.

_________________________________________________________________________

Statistiky:

Poločas: 0:1
Branky: 21. Bohun, 50. Holek (pen.), 62. Pernica. Rozhodčí: Dedek – Lukašík, Dudek. ŽK: M. Jaroň, Elekana – Sukup.

Sestavy:  Baník Ostrava B Struhař – Krejčí, Říha, Stoklásek, Halda (63. Tarasenko) – M. Jaroň, Drozd, Elekana, Gotsiridse (23. Slipčenko), Chukwudi – Provazník. FK Hodonín Petráš – Papež, Glushach, Sukup, Pernica, Kadlec, Burac, Holek, Bohun, Langer, Durda

(pd) Zdroj: FC Baník Ostrava