Taverna na na Rynku už několik měsíců pořádá ŽIVĚ RANDE V TAVERNĚ.

Foto: Taverna na Rynku
Zajímalo nás, jak takové rande probíhá, a proto jsme se rozhodli vyzpovídat majitele Taverny.
Jak Vás napadlo uspořádat speed dating ve vaši provozovně.
Sám jsem singel a vím, Že není lehké se dnes s někým seznámit, seznamovací aplikace moc nefungují a tím, že mám volný prostor mě napadlo uspořádat nějaký druh seznamky přímo tady u nás v taverně.
Jak takové živé rande probíhá?
Nejdříve se zájemci dané věkové kategorie musí registrovat prostřednictvím mailu.
Po naplnění kapacity probíhá samotné rande tak, že usadíme účastníky ke stolečku, máme jich celkem 12, tedy 12 párů se může najednou poznat a seznámit. Každý z účastníků rande dostane přezdívku a svou kartu. Pak už to probíhá jako klasický speed Dating, kdy ženy sedí na svém místě a pánové se v intervalu 7 min. střídají. Mají tak čas si krátce popovídat a do karty zapsat pár poznámek a poznačit zdali chtějí na sebe poslat kontakt.
Nejsou účastníci nervózní, Přece jen povídat si s někým cizím tak na první dobrou nemusí být pro každého jednoduché.
Je zajímavé to pozorovat, účastníci rande přijdou nervózní a celí rozklepaní, ale po pár minutách a welcome drinku nervozita opadne a lidé se dobře baví, a to tak, že neslyší signál a my je musíme upozorňovat aby se pánové posunuli o stoleček dál. Na konci máme pro účastníky připravené pohoštění, srazíme jim stoly dohromady a lidi se baví dlouho do noci.
Už se dali nějaké páry dohromady?
Nemáme úplně zpětnou vazbu, ale nějaké propojení proběhlo, dokonce někteří už spolu i odešli přímo z rande. Máme za sebou 3 úspěšné živé rande v taverně, a myslím si, že pokud nevzniknul vztah, tak alespoň Nějaké kamarádství nebo přátelství.
Plánujete v nejbližší době další živé rande?
Ano. 25. 3. Proběhne v pořadí už 4. živé rande a tentokrát ve věkové kategorii 40 až 50 let. Tentokrát jsme posunuli termín na sobotu, protože rande, které jsme doposud dělali byli ve středu a lidé by se rádi bavili déle, akorát většina z nich vstává ráno do práce.
Co tedy musí zájemce o rande udělat, aby se mohl zúčastnit?
Nic složitého to není. V prvé řadě by měl splňovat věkovou kategorii, ta je samozřejmě jen orientační a zadruhé se registrovat pomocí e-mailu ziverandevtaverne@seznam.CZ, kde vyplní svůj věk jméno a telefon.
O vše ostatní se už postaráme my.
(nm)