Jarní servis? V autorizovaných servisech Volkswagen bez starostí!

foto: Volkswagen

Značka Volkswagen osobní vozy odstartovala ve své autorizované servisní síti tradiční akční nabídky, díky nimž si majitele zánovních i starších osobních automobilů s logem VW nemusejí dělat s přípravou svého plechového miláčka na jarní a letní provoz žádné starosti. Jarní servisní prohlídka vynese na ostré světlo jarního slunce všechny zjevné i skryté nedostatky v technickém stavu vozidla.

„Značka Volkswagen je již desítky let ztělesněním spolehlivé, bezpečné a komfortní mobility pro desítky milionů řidičů na celém světe,“ říká Jan Špinar, vedoucí divize After Sales společnosti Porsche Česká republika. „Skvělým příkladem je právě aktuální téma kompletní přípravy vozu na jarní a letní provoz, s níž si majitelé zánovních i starších osobních vozů Volkswagen nemusejí dělat vůbec žádné starosti, pokud ji svěří do rukou profesionálů v autorizovaných servisech Volkswagen. Stačí si jen dohodnout volný termín na Jarní servisní prohlídku a pneuservis.“

S Jarní servisní prohlídkou získá majitel jistotu perfektního technického stavu svého vozu a bezvadné funkčnosti všech zásadních komponentů a systémů. Servisní technici pečlivě zkontrolují především brzdovou soustavu, výfukový systém, kola a pneumatiky. Jejich pozornosti neuniknou ani stěrače a ostřikovače nebo funkčnost osvětlení vozu včetně jeho správného nastavení. V rámci Jarní servisní prohlídky bude ověřen rovněž stav akumulátoru, rozvodového řemene, provozních kapalin a systémů topení, ventilace nebo klimatizace, ale také chladící soustavy.

Případné zjištěné technické závady a nedostatky lze na místě okamžitě odstranit s použitím Originálních dílů Volkswagen®. Pro držitele karty Volkswagen MyCard se přitom nabízí možnost využít různé slevy a výhody. Sázka na profesionální Volkswagen Pneuservis při přezouvání ze zimních pneumatik na letní se vyplatí po všech stránkách díky atraktivním akčním nabídkám a odbornému poradenství. Kola se po demontáži z vozu důkladně zkontrolují, vyčistí a za optimálních podmínek uskladní do příští sezony. Při pořízení nových pneumatik získá zákazník kromě Volkswagen Pneu Garance také jistotu, že pro svůj model vozu obdržel správné a vhodné pneumatiky od renomovaného výrobce.

(nm)