OLDIES FESTIVAL PŘIVEZE EAST 17

Třetí ročník Oldies festivalu vypukne 10. června tradičně v Dolní oblasti Vitkovice. Současně jde o jediný festival takového rozsahu, který přiváží hvězdy 90. let. Headlinerem letošního ročníku je boyband EAST 17.

Smyslem uspořádání Oldies festivalu je přivést do Ostravy něco jiného, než současné festivaly a kulturní akce nabízejí. Snad všichni známe skupiny, jež se hrály v rádiích a na
diskotékách v 90. letech a hrají se vlastně dodnes. Ostrava jako velmi kulturně založené město, je jediné v ČR, jež bude pořádat festival, na kterém vystoupí interpreti devadesátých let světového formátu.

maxresdefault

Skupina EAST 17 vznikla v roce 1991 a už za čtyři roky vyhrála cenu MTEurope Music Award za nejlepší elektroniku. „V Ostravě East 17 vystoupí poprvé a jsme hrdi na to, že právě na Oldies festivalu,“ řekl jeho pořadatel Jan Válek. Do nejvýznamnější ostravské industriální památky přiveze dalších pět hvězd, jako jsou zpěváci a skupiny LOU BEGA, REDNEX či MAGIC AFFAIR.

17042613453549
Znovu do Ostravy přijede zpěvačka LOONA, která byla velkým překvapením druhého ročníku. Potvrzená je i skupina CAPTAIN HOLLYWOOD PROJECT. Že třetí největší festival na Ostravsku si upevnil pozici, o tom svědčí již tisíce prodaných vstupenek. Ty se stále dají koupit za 550,- Kč a oproti jiným akcím tohoto typu, které se konají v ČR, jsou nejlevnější. Jejich cena zůstane velmi dostupná i přesto, že se je organizátoři chystají zdražovat.
Oldies festival III. změnil nového generálního partnera, a tou se nyní stala společnost Bystron Group Organiz. Díky Oldies festivalu severomoravskou metropoli a vůbec celou
ČR poprvé ve své historii navštívilo již 18 skupin, které patřily ke světovým hvězdám.

HRAJTE O 10 VSTUPENEK!
Také byste se rádi zúčastnili této jedinečné kulturní akce? Naše Město společně s organizátorem Oldies festivalu pro své čtenáře připravilo soutěž o 10 vstupenek. Již nyní můžete soutěžit v tištěném magazínu, který již máte ve vašech schránkách. Příští týden se můžete těšít na soutěž na facebooku 🙂

(nm) KP