NA SPARTU JE VYPRODÁNO!

Baník po jedenácti měsících znovu hlásí vyprodáno! Dostupná kapacita vstupenek pro sobotní zápas Baník – Sparta byla rozebrána během necelých pěti dnů, šlágr 26. kola HET ligy se tudíž bude odehrávat před zcela zaplněným Městským stadionem.

Nejatraktivnější neobsazená místa uprostřed hlavní a protilehlé tribuny zmizela v předprodeji hned během úvodních hodin, zbylé lístky do bočních sekcí a sektorů za brankami se pak doprodaly v dalších dnech. Už pět dnů před výkopem tak prodejní systémy indikují plnou kapacitu stadionu.

I v návaznosti na velký zájem veřejnosti si klub už v předstihu dovoluje upozornit všechny návštěvníky, aby na zápas dorazili v časovém předstihu, a předešli tak frontám na vstupech na stadion. Brány se tentokrát otevřou už od 13:30 hodin, tedy hodinu a půl před výkopem.

Baník bude mít vyprodaný zápas, respektive tu část stadionu bez sektoru pro hostující fanoušky, poprvé od rozhodujícího druholigového utkání o postup do nejvyšší soutěže proti Znojmu vloni v květnu. I když v srpnu na první domácí zápas proti Slavii pak přišlo na Městský stadion 13 056 diváků, úplně vyprodáno nebylo.

(nm) zdroj: FC Baník Ostrava, www.fcb.cz