Baňky na Slavii: jednoznačný průběh

Překvapení se nekonalo, ženy Baníku silné Slavii na její půdě konkurovat nedokázaly. Po nepovedeném vstupu do zápasu podlehly „Baňky“ elitnímu tuzemskému soupeři vysoko 0:10.

Ženy Baníku vstupovaly do utkání se snahou co možná nejdéle odolat velké kvalitativní přesile Slavie, což se bohužel nepovedlo. Soupeřky se prosadily hned v první minutě, pak ve čtvrté a v páté a v osmé minutě už to bylo z pohledu Baníku 0:4. Vysoko nad ostatními čněla keňská hráčka domácích Marjolen Nekesa Wafulová, která pobyla na hřišti 57 minut a trefila se čtyřikrát. Snaha odolat dvoucifernému výsledku vzala  za své v 86. minutě, kdy uzavřela účet domácí Michaela Khýrová.

Statistiky:

Poločas: 6:0
Branky: 1., 5., 8. 18. Wafula, 4. a 58. Stackpole, 70. a 86. Khýrová, 20. Morávková, 82. Foster. Rozhodčí: Petrželková – Hrušková, Bartoníčková. ŽK: Zomberová.