ZÁSADNÍ NOVINKA LETOŠNÍHO BEATS FOR LOVE – LOVE CAMP BUDE MÍT NOVÉ MÍSTO A VĚTŠÍ KAPACITU!

Love Camp festivalu Beats for Love projde letos zásadními změnami. Mění se jeho umístění i podoba. Nově se bude rozkládat v parku a kromě klasického kempového ubytování nabídne i nadstandardní ubytování v luxusních stanech.

Návštěvnost festivalu Beats for Love rok od roku roste a s tím se zvyšuje i počet mimoostravských návštěvníků. Loni se Love Camp na místě vyprodal během 4 hodin, a proto se letos organizátoři rozhodli rozšířit ubytovací kapacity festivalu. Takzvaný Love Camp se stěhuje do parku v Ostravě-Vítkovicích o rozloze 23 000 metrů čtverečních, který má kapacitu až 4500 osob. „Návštěvníci tak budou mít větší klid na odpočinek, ale přitom od samotného festivalu budou vzdáleni maximálně 5 minut chůze,“ uvádí Kamil Rudolf, ředitel festivalu Beats for Love.

Samozřejmostí je komfort návštěvníků v Love Campu. 24 hodin denně zde funguje recepce i občerstvení, jsou zde mobilní toalety a placené sprchy, ve společném prostoru se nachází obchod s potravinami a s hygienickými potřebami. Organizátoři pro návštěvníky kempu chystají nejrůznější aktivity jako například cvičení jógy či tematické worshopy.

mapa-love-capm-2018
mapa-love-capm-2018

Novinkou je vytvoření Love Village, která uspokojí především náročnější návštěvníky nebo ty, kteří na festival cestují v partě. Love Village totiž nabízí balíček obsahující zakoupení vysokokapacitního stanu a vstupu do Love Village pro 8 osob. Tento veliký stan je vybavený kobercem, nafukovacími matracemi, polštáři, stolíky, venkovním posezením a osvětlením. Návštěvník si donese pouze spacák či jinou přikrývku. Výhodou Love Village jsou mobilní toalety se splachováním a umyvadlem, bezplatné sprchy nebo možnost nechat si na recepci zdarma dobít mobilní telefony a jiná menší elektronická zařízení. Za poplatek si hosté mohou také zapůjčit peřiny nebo locker box (uzamykatelnou bezpečnostní schránku).

Letos se vrací i možnost přijet obytným karavanem. Součástí kempu bude vyhrazené parkoviště pro tyto zájemce, zajištěna samozřejmě bude i elektrická přípojka. Pro návštěvníky, kteří do kempu chtějí dorazit autem bude připraveno parkoviště v jeho těsné blízkosti, které ale má omezenou kapacitu. Je tedy nutné počítat s tím, že může dojít k jeho vyprodání již v předprodeji. Místo na parkování si budou moci zakoupit pouze návštěvníci kempu v jednom balíčku s místem pro stan v Love campu nebo s vysokokapacitním stanem v Love village.

Stejně jako v loňských letech mohou návštěvníci festivalu využít i ubytování v kempu na Landek Parku. Od festivalu je tento kemp vzdálený přibližně 25 minut s využitím MHD, ale jeho výhodou je naprostý klid a prostředí národní přírodní památky v těsné blízkosti řeky Odry. I zde je sociální zařízení (WC, sprchy, kuchyňka) a recepce, stravování je zajištěno ve dvou restauracích a bufetu. Všichni ubytovaní v Landek Parku budou mít navíc během konání festivalu 20% slevu na vstup do Velkého světa techniky a Malého světa techniky U6 a také do landeckého hornického muzea a místních sportovišť.

Vstup do Love Campu se dá zakoupit přes Ticketstream. Cena v předprodeji vychází na osobu 290 Kč, na stan 340 Kč a v balíčků stan + parkování na 740 Kč. V případě ubytování v Love Village vychází cena za vysokokapacitní stan a vstup pro 8 lidí na 9500 Kč, v případě, že k tomuto ubytování bude zájem o jedno parkovací místo bude celková cena balíčku 9900 Kč, u dvou parkovacích míst pak 10300 Kč. Místo pro karavan bude v předprodeji za 1500 Kč, zde bude nutné zakoupit i vstupenky pro jednotlivé osoby v karavanu. Podmínkou vstupu do Love Campu i Love Village jsou platné festivalové a kempové pásky. Ubytování v Landek Parku vyjde v předprodeji na 250 Kč na osobu, 300 Kč za stan a 500 Kč za karavan. Kompletní informace naleznete ZDE.

(nm) tz, www.b4l.cz