Za 40 minut pod horami

Foto: Za 40 minut pod horami a jste v hotelu Maralák. Archiiv Hotelu Maralák

Kouzelné místo pod horami s výhledem na Radhošť, Stolovou nebo Kněhyni a to všechno na dosah pouhých 40 minut z Ostravy.  Překvapí Vás například vyhlášený bramborák, komfort a veškerý potřebný servis. Máte zájem o lekce jógy, nebo snad lenošit ve vířivce? Vítejte na Maraláku!

Je to opravdu kouzelné místo pod horami v překrásné beskydské přírodě, kde si odpočine každý.  Na pomezí obcí Kunčice pod Ondřejníkem a Trojanovice najdete restauraci s tradičními i bramborákovými specialitami, domácí dezerty, ubytování v útulném moderním hotýlku a jógové studio s pravidelným rozvrhem lekcí pro veřejnost.

49315-IMG_0837-2
Foto: Za 40 minut pod horami a jste v hotelu Maralák. Archiiv Hotelu Maralák

Hosté nejčastěji chválí výbornou kuchyni a výhodu místa pro návštěvu blízkých Pusteven (po turistické značce přímo z parkoviště je to pěšky cca 6 km).

Dát si sklenku prosecca na terase s vířivkou, domácí koláček v místní kavárně nebo protáhnout záda na lekci jógy se tak stává originálním zážitkem: „Máme kvalifikované, certifikované lektory, takže pořádáme různé lekce jógy: bikram jóga začátečnické lekce, sportovní lekce, dovednostní lekce a pak klasické jako jsou hatha jóga či vinyasa jóga. Na lekce chodí nejen ubytovaní hosté, ale i lidé z okolí: Frýdek, Ostrava, Čeladná, Frýdlant nad Ostravicí nebo Kopřivnice. Jóga si našla svou klientelu,“ poznamenal majitel hotelu Vlastimil Vícha.

maralák
Foto: Za 40 minut pod horami a jste v hotelu Maralák. Archiiv Hotelu Maralák

„Pořádáme také jógové pobyty. V tomto směru jsme velice aktivní. K józe pak máme doladěnou i vyváženou stravu, dokážeme uspokojit také vegetariány. Celkově se tady zaměřujeme na zdravější životní styl,“ doplnil spolumajitel Martin Kotrík.

Hotel Maralák, Kunčice pod Ondřejníkem 431, tel: +420 556 850 850, www.maralak.cz

(nm)