Renta z nemovitosti mi pomohla zbavit se finanční zátěže

Foto: FINEMO.CZ

Během svého života jsem si vzal neuváženě několik půjček, které musím splácet i po odchodu do důchodu. Bohužel se mi stále častěji stává, že je z malého důchodu nezvládám platit a na život mi zbývá jen několik tisíc. Když vidím, jak mi u půjček naskakují úroky, mám z toho špatné spaní.

 

Poslední dobou mi často volají z bank i jiných finančních společností a já už se skoro bojím vzít telefon. Jednou dokonce přišel jakýsi pán a požadoval splátku osobně. Začal jsem z toho být zoufalý, protože jsem ze své situace neviděl východisko. Špatně jsem spal a často se mi třásly ruce. Přece jsem si ale nemohl vzít další půjčku, abych splatil ty předcházející. Vše směřovalo k tomu, že budu muset prodat byt a odstěhovat se do nějakého menšího.

 

Přestože jsem už přestal doufat, že najdu nějaké řešení, zkoušel jsem hledat na internetu. A objevil jsem Rentu z nemovitosti od společnosti FINEMO.CZ, která je v zahraničí známá zejména pod názvem zpětná hypotéka. Líbila se mi myšlenka toho, že mohu peníze z bytu využít ještě během svého života. Splatil bych tak půjčky a po mé smrti by se o úvěr snížila hodnota dědictví. To mi nevadilo, protože děti ani nikoho dalšího, komu bych byt odkázal, nemám.

 

Domluvil jsem si ve společnosti FINEMO.CZ osobní schůzku a poté si vzal několik týdnů na rozmyšlenou. Na základě předchozích zkušeností jsem chtěl být opatrný. Poptal jsem se i u České národní banky, která firmě schválila licenci na poskytování spotřebitelských úvěrů. Nenašel jsem žádný důvod, proč si Rentu z nemovitosti nevzít. Díky kombinaci jednorázové a pravidelné měsíční částky, pro niž jsem se rozhodl, jsem uhradil veškeré půjčky, a ještě mi každý měsíc přijde několik tisíc na účet. Teď si však budu dávat hodně pozor na výdaje, abych se neocitl ve stejné situaci. Nechci si komplikovat život dalšími půjčkami.

Výhody Renty z nemovitosti:

  • získáte peníze na cokoli (najednou či postupně)
  • za Vašeho života nemusíte nic splácet a nikdy se nesplácí více než cena nemovitosti
  • zůstáváte bydlet doma a jste nadále vlastník svého bytu či domu
  • můžete žít důstojněji a život si více užívat

Chcete vědět víc?

Další informace o Rentě z nemovitosti najdete na webu: www.rentaznemovitosti.cz. Můžete zde požádat o orientační kalkulaci a seznámit se s příběhy klientů. Můžete také zavolat na tel. 233 321 850Máme licenci České národní banky.

(nm)