NOVÉ SAMOOBSLUŽNÉ MYCÍ BOXY V HRABOVÉ

Určitě jste si všimli, co nám to vyrostlo v Hrabové u hypermarketu Tesco. Nové samoobslužné mycí boxy!! Na parkovišti u hypermarketu v Ostravě najde každý řidič konečně místo, kde si za málo peněz důkladně umyje auto a nebude se tlačit v řadě někde u čerpací stanice. Jak tato myčka funguje, jsme se zeptali majitele Romana Kříže.

Proč zrovna  Ostrava  – Hrabová a proč samoobslužné boxy?

Odpověď:  Lokalitu jsme vybrali zcela záměrně, protože dle našich zjištění tato služba zde chyběla, ale hlavně je to prostor, kde se jednou za čas objeví každý, je tady nákupní zóna. Samoobslužné mycí boxy jsou v posledních letech u lidí velmi oblíbené. Jde o to, že to zvládne úplně každý. Boxů máme 6, takže se u nás nečeká a může to být levnější než klasická mycí linka a určitě šetrnější k autu. A především pro mnoho lidí je to zábava.

Jak to u vás funguje a může si umýt auto každý?

Odpověď: Určitě ano, umýt auto si může kdokoliv, myjí se zde i dodávky, kola a jiné vozítka. Obsluha je snadná. Ovládací panel je rozdělen do pěti kroků. Předmytí, mytí práškem, oplach, vosk a oplach osmotickou vodou. Což je voda, které je filtračním procesem zbavená všech minerálů a tudíž nezanechává na karoserii skvrny a fleky.

Automat je na mince v hodnotě 5, 10, 20 a 50,- Kč. V případě, že nemáte drobné mince můžete si papírové peníze rozměnit v naší měničce peněz. Navíc v čase 20:00 – 6:00 hod. máme noční Happy hours, nabízíme -20% z ceny.

Kdy můžu přijet a co když jsem úplným nováčkem?

Přijet si umýt auto můžete kdykoliv, otevřeno je NON-STOP.  Při první návštěvě buďte bez obav, určitě poprvé přijeďte v době, kdy je zde obsluha tj. PO – PÁ, 8 – 16 hod. Rádi Vám poradíme a pomůžeme. Bude vás to bavit.

Všimla jsem si, že vaše boxy nemají kartáč, mají pouze jedno kopí, bude mytí dostatečné?

Mytí jedním kopím je trend poslední doby. Je odzkušeno, že kartáče mohou poškrábat lak, to se u nás nestane. Myjeme teplou vodou, a pokud dodržíte postup, budete s výsledkem spokojeni. Důležité je použít přesytí, které auto navlhčí a účinný prostředek rozpouští nečistoty. Mytí se probíhá rovněž s teplou vodou a mikropráškem. Ale kdyby se přesto našel někdo, kdo neodolá mytí “postaru” nebo auto nemyl rok, může si u nás půjčit kýbl a houbu. Teplou vodu do kýblu nadávkuje automat, přesně 10L.

Všimla jsem si, že někde používají další prostředky, třeba něco na kola a tak ….

Použití dalších prostředků, které mohou mytí zefektivnit je možné, například postřik na disky kol, bývá účinnou pomocí. Jen žádáme zákazníky, aby nepoužívali vlastní chemii. Vše potřebné si u nás můžete zakoupit u obsluhy v hobby balení. A proč naše chemie? Protože my jsme zodpovědní za to, co nám jde do čističky a chemie v hobby baleních je prémiová italská autokosmetika Kimicar, která je ekologicky odbouratelná a je shodná s chemií v boxech a tak neděláme v čističce zmatek 🙂

Blíží se zima, jak postupovat v tomto období, může se vůbec mýt auto v mrazu?

Možná to tak nevypadá, ale zima je hlavní sezóna. Po celý rok myjeme auta, protože je milujeme (smích) a patří to k určité kultuře. Sebevětší krasavec nebo slečna, která vystoupí ze špinavého auta má automaticky minusové body. Aspoň já to tak vnímám, možná jsem postižený profesí. Takže letní mytí je o tom, že udržujeme vše, co se nás týká v čistotě, protože chceme. V zimě je to tak, že musíme, protože sníh a hlavně sůl našemu vozu škodí, jak karoserii, tak podvozku. Je to takové rychlejší mytí, jde předvším o to sundat sůl ať autu ulevíme. Takže ano, v zimě se myje. V našich boxech je navíc vyhřívaná podlaha, takže klouzat nebudete 🙂

Musíme končit, je něco co byste ještě vyzdvihnul na závěr?

Ano, rád, musím zmínit naší předplacenou kartu, kterou můžete zakoupit u obsluhy a nabít si ji na libovolnou částku. Jde o komfort. Úplně vám tím odpadá hledání drobných po kapsách, jednoduše máte od nás kreditku, kterou dáte do terminálu a myjete. Blíží se Vánoce, je to zároveň skvělý tip na dárek. Balíček autokosmetiky a k tomu kreditka do boxů v dárkovém balení. Myslím, dobrý nápad pro auto fandy. Já bych teda určitě ponožky pod stromkem nechtěl (smích). p. Kříž je totiž šíleně vtipný.

(red)