Na sobotní fotbal Baníku s Karvinou s diváky

27. kolo FORTUNA:LIGA, Bohemians 1905 - FC Baník Ostrava, 16. dubna 2021 v Praze.

Poslední utkání sezony sehraje Baník v sobotu 29. května od 17 hodin, a to na městském stadionu proti Karviné. Novinkou je, že je možno využít dvacet procent kapacity stadionu.

Baník znovu umožní vstup svým permanentkářům. Při kapacitě přibližně 3000 míst to znamená, že se dostane na drtivou většinu z nich. Přečtěte si aktualizované podmínky pro vstup.

REGISTRACE

Registrace držitelů permanentek probíhá na webu www.ticketlive.cz. Vstupenku je možno si vytisknout jak doma, tak případně už rovněž na výdejních místech sítě Ticketlive.


PODMÍNKY

Nezbytnou podmínkou pro vstup na stadion je dle platného výnosu ministerstva negativní výsledek PCR či antigenního testu (s potvrzením certifikované laboratoře ne starším než 72 hodin, samotesty nebudou uznány!), potvrzení o prodělaném onemocnění COVID-19 v posledních 90 dnech anebo certifikát o dokončeném očkování s uplynutím 14 dnů od druhé dávky.

Další nutnou podmínkou je vyplněný a vytištěný screeningový formulář, který musí každý návštěvník odevzdat u vstupu na stadion.


TESTOVÁNÍ ZDARMA

Baník ve spolupráci s partnerskou organizací zajistil zájemcům o vstup bezplatné antigenní testování v Sanatoriu JIH (Pavlovova 2626/33, Ostrava-Zábřeh), a to v pátek od 16 do 18 hodin a sobotu od 13 do 16 hodin. Není nutná předchozí registrace, je však nutné se prokázat zakoupenou vstupenkou. Využít lze samozřejmě i jakoukoliv jinou certifikovanou laboratoř.


RESPIRÁTOR

Každý návštěvník musí mít také od příchodu na stadion po dobu celého utkání dýchací cesty zakryty respirátorem.


ZÁKLADNÍ POSTUP

Jak se dostat na zápas (platí výhradně pro permanentkáře)

1. www.ticketlive.cz

2. registrace

3. platný negativní test na covid-19 (předložit u vstupu)

4. vyplněný a vytištěný screeningový formulář (odevzdat u vstupu)

5. respirátor na tribuně (po dobu celého utkání)

(nm) Zdroj: FC Baník Ostrava