MĚSTSKÁ NEMOCNICE OSTRAVA ROZŠIŘUJE PROVOZNÍ DOBU ODBĚROVÉHO MÍSTA PRO DIAGNOSTIKU KORONAVIRU

Městská nemocnice Ostrava rozšiřuje provozní dobu odběrového místa pro diagnostiku koronaviru. Ještě v tomto týdnu v něm budou pracovníci nemocnice odebírat stěry v pátek a ve středu od 8 do 16 hodin. Od příštího týdne bude odběrové místo MNO k dispozici každý pracovní den od 8 do 16 hodin.

K rozšíření provozní doby dochází kvůli nárůstu počtu žadatelů o odebrání stěru včetně samoplátců. Zatímco v posledním červnovém týdnu bylo odebráno průměrně 38 stěrů za den, v červenci narostl denní průměr na 57 odběrů.

Mobilní stan se dvěma unimo buňkami je umístěn za Správní budovou v areálu nemocnice. Vjezd do areálu je určen z ulice Varenská a výjezd na ulici Hornopolní. Správná cesta do areálu i ven je označena šipkami. Testují se také samoplátci i pendleři. Více informací naleznete na webových stránkách Městské nemocnice Ostrava.

(ab) Zdroj: Město Ostrava