Den dětí na Masarykově náměstí aneb Co se stane, když…

V pátek 31. května se už v 10 hodin dopoledne promění Masarykovo náměstí v obrovskou dětskou hernu. V rámci oslav tradičního svátku dětí, který připadá na 1. června, zde vznikne velká hrací zóna rozdělená do čtyř sekcí se spoustou zábavy a překvapení. Den dětí, který potrvá až do 18 hodin, pořádá tradičně prostřednictvím Centra kultury a vzdělávání městský obvod Moravská Ostrava a Přívoz.

Letošní oslavy se ponesou v duchu Co se stane, když… Když se dětem začnou plnit sny a ocitnou se například mezi pravěkými dinosaury, stanou se polními zdravotníky M.A.S.H., okouzlujícími princeznami, nebo když proniknou hluboko do technického světa her. Co se stane, si nejlépe mohou děti vyzkoušet na vlastní kůži. „Věříme, že se naší tradiční akce zúčastní co nejvíce dětí z našeho obvodu i jiných částí Ostravy a že se budou skvěle bavit,“ zve na celodenní zábavu starostka Zuzana Ožanová.

Kromě bohatého programu se děti mohou těšit na obří nafukovací atrakce, výtvarný workshop, malování na obličej a další aktivity. Chybět nebude ani občerstvení v podobě cukrovinek, párků v rohlíku, hamburgerů a dokonce i dětského baru s míchanými nealkoholickými nápoji.

(nm)

Pozvánka také na www.ckv-ostrava.cz