V říjnu se mohou čtenáři těšit na pestrý koktejl besed a autogramiád v DOMĚ KNIHY

Na pódiu v DOMĚ KNIHY vystoupí v říjnu osobnosti jako Radkin Honzák, Aleš Cibulka, Dara Rolins, Ivan Mládek, Miloš Zapletal, Marie Rottrová a mnozí další. Čtenáři a fanoušci se tedy mají opravdu na co těšit.

Na podzim v období nejrůznějších bacilů a chřipek nám bude tematicky přednášet pediatr MUDr. Ladislav Hanousek. 16. října se s ním budeme bavit o tom, jak poznat i léčit dětské nemoci a přecházet jim. A v lékařských kruzích se budeme pohybovat i 17. října, kdy nám fyzioterapeut Tomáš Rychnovský a psycholog Milan Studnička prozradí, že každá bolest má svou příčinu.

Druhá polovina měsíce proběhne ve znamení známých tváří a celebrit. V pátek 17. října si budeme vykládat o syndromu vyhoření s MUDr. Radkinem Honzákem, moderátorem Alešem Cibulkou a publicistkou Agátou Pilátovou. 21. října se můžete zase setkat s oblíbeným moderátorem televizního zpravodajství Karlem Voříškem. Ke konci měsíce do DOMU KNIHY opět po roce zavítá Dara Rolins (27. října) a svou premiéru zde bude mít 30. října i Ivan Mládek.

Nezapomínáme ani na regionální témata. Vyslechněte autentické příběhy hornických vdov na pozadí historických proměn Československa a České republiky, kdy bylo hornictví vnímáno jednou jako výkladní skříň socialismu, jindy jako jev zatracovaný a zesměšňovaný. Poodkryjte s námi 22. října na besedě Kamily Hladké fenomén hornictví a seznamte se s hrdinkami, o kterých v novinách nepsali. Kmotrou knihy bude zpěvačka Hana Fialová. Akce se koná za účasti hornických vdov, autora předmluvy Martina Jemelky a zástupců města Ostravy.

Všechny akce jsou pro návštěvníky DOMU KNIHY KNIHCENTRUM.cz zdarma. Více informací včetně možnosti rezervace naleznete ZDE.

(nm)