Ostravská Karolina slaví 10 let

Foto: Forum Nová Karolina

Nákupní a zábavní centrum Forum Nová Karolina slaví 10 let od otevření a chystá velkolepý program pro návštěvníky, jehož hlavní hvězdou bude Leoš Mareš. Návštěvníci se již tento víkend mohou těšit na mega párty, ale také fashion či dance show a narozeninové slevy, dárečky a soutěže.

Tento víkend 16. – 18.9.2022 se uskuteční oslava desetiletého výročí nákupního a zábavního centra a lidé se mohou těšit na dárky, welcome drinky, dortový bar, ale taky soutěže o zajímavé ceny. Celý víkend pak bude ve znamení až 70% slev ve více než 150 obchodech.

V roce 2012 se otevřely brány nadčasového nákupního centra Forum Nová Karolina v centru Ostravy. Již v té době byl tento projekt velmi ambiciózní, ale přesto se potvrdila vize holandských architektů, že lidé nebudou jen nakupovat, ale budou se chtít bavit, potkávat a objevovat nové zážitky, a to vše pod jednou střechou.

306076026_8053770721360460_5337101971445570024_n

Obchodní centrum nabídlo návštěvníkům na ploše o rozloze 60 000 m2 více než 200 českých i zahraničních značek, ale i nadstandardní služby, zábavu, kulturu či výběr české a zahraniční gastronomie. Od roku 2012 navštívilo centrum více než 85 milionů lidí a za tuto dobu se změnil také ráz města samotného: „Výstavba obchodního centra přitáhla další investory, takže v okolí vznikly rezidenční byty a kanceláře, zrekonstruovaly se budovy Trojhalí, urychlil se rozvoj infrastruktury a lidé zde začali trávit svůj volný čas,“ vysvětluje Tomáš Lučan, marketingový ředitel společnosti Active Retail Asset Management, která obchodní centrum Forum Nová Karolina dlouhodobě spravuje.

Světové značky už tehdy vsadily na dominantní obchodní centrum, které se nebálo dále investovat do rozvoje: „Otevřeli jsme designovou herní zónu, nainstalovali moderní parkovací systém s rozpoznáváním poznávacích značek, ale také zahájíme v příštím roce rozsáhlou modernizace food courtu, který bude odrážet nejnovější designové i technologické požadavky zákazníků,“ dodává Martin Kubík, ředitel obchodního centra, který zde působí od samého prvopočátku.

Návštěvníci si mohou užívat unikátní značky jako třeba Karl Lagerfeld, GAP, Under Armour, Reserved, Mohito, Rituals, ale také se potkávat na kulturních, sportovních či gastro akcích, které obchodní centrum pořádá či spolupořádá.

Bez názvu – 1
Foto: Výřez z videa z FB Forum Nová Karolina.

Během víkendu si můžete poslechnout živé vysílání Hitrádia ORION, s dětmi se vyfotit ve fotokoutku nebo se nechat zkrášlit vizážistkou. Pro nadšence do herních konzolí je přichystána NINTENDO herní zóna. Sobotní odpoledne už bude patřit módní přehlídce s finalistkami soutěže Miss CZECH REPUBLIC a od 18 h vypukne velkolepá mega show s Leošem Marešem.

V neděli se mohou děti s rodiči těšit na soutěžní program se značkou Fisher Price, od 14h se předvedou tanečníci z BEAT UP CREW SHOW a v 16 h program zakončí zpěvák Miro Jaroš. Během víkendu proběhne zároveň slevová akce Dny Marianne. Vstup je zdarma. Více o programu na www.forumnovakarolina.cz.

PROGRAM:

PÁTEK – NEDĚLE

VIP LOUNGE (2. patro u výtahů)

 • Výdej dárků za nákupy (PÁ + NE 10:00 – 19:00 hod. / SO 11-21 hod.)
 • Welcome drinky
 • Dortový bar
 • Soutěže o ceny
 • Fotokoutek
 • Vizážistka (líčení a diagnostika pleti)
 • Živé vysílání s Hitrádiem ORION

HERNÍ ZÓNA – NINTENDO (2.P. u Knihkupectví Luxor)

 • herní zóna pro malé i velké (PÁ-NE 10-18 hod.)

 

SOBOTA

 • FASHION SHOW (13:00 – 18:00 hod.)
 • MEGA PÁRTY S LEOŠEM MAREŠEM (od 18 hod.)

 

NEDĚLE

 • LET´S BE KIDS – soutěžní program pro celou rodinu s Fisher-Price (10:00 – 16:00 hod.)
 • BEAT UP CREW SHOW- taneční show a nábor (14:00 – 15:30 hod.)
 • MIRO JAROŠ – koncert pro děti (16:00 – 17:45 hod.)

(nm)