Mezinárodní hudební festival Janáčkův máj – začal prodej vstupenek

Vstupenky je možno zakoupit od 1. 2. 2017 a to elektronicky, osobně, na fakturu nebo se slevou. Mezi nejatraktivnější koncerty bude jistě patřit recitál vítěze interpretační Soutěže královny Alžběty opavského rodáka Lukáše Vondráčka, pěvecký galakoncert světového tenoristy Lawrence Brownlee, francouzský a polský večer a mnohé jiné.
vstupenky-2

Novinkou festivalového ročníku 2017 je nákup vstupenek on-line na webu www.janackuvmaj.cz. V sekci Program 2017 zvolíte ikonu koncert a v jeho detailu stisknete tlačítko „Koupit vstupenku“. Vaše online zakoupené vstupenky si budete moci vytisknout na své tiskárně přes ikonu opravňující k tisku vstupenek.

Prodejním místem v Domu kultury města Ostravy bude nově Janáček Point (prodejní místo Janáčkovy filharmonie Ostrava). Koupě vstupenek přes pokladnu Domu kultury města Ostravy již nebude možná! Přehled festivalových pokladen, kde lze vstupenky osobně zakoupit, naleznete na www.janackuvmaj.cz.

Právnické osoby si mohou objednat vstupenky na festivalovém sekretariátu poštou, nebo e-mailem na fakturu.

Držitelům průkazů TP, ZTP a ZTP-P náleží 50% sleva.

Pro více informací o prodeji vstupenek se obracejte na telefonní číslo 597 489 421 nebo e-mail vstupenky@janackuvmaj.cz.