Máte rádi fotbal a chcete se setkat s fotbalovými legendami? Tak to je potom výstava Zlaté časy fotbalu právě pro Vás!

V Avion Shopping Parku v Ostravě od pondělí 4.9. máte jedinečnou příležitost prohlédnout si výstavu Zlaté časy fotbalu. Připomeňte si světové i evropské šampionáty, zahrajte si stolní fotbálek a třeba ulovte i nějaký autogram českých fotbalových legend!

sobotu 9. září od 14 hodin budete mít jedinečnou příležitost porovnat síly s mistrem ČR ve stolním fotbálku Ladislavem Křepelou! A pokud vás zajímá spíše fotbal na hřišti, přijďte si v sobotu odpoledne pro podpisy fotbalových legend jako Marka Jankulovského, Marka Heinze nebo Reného Bolfa!

Těmito hráči však nekončíme! V neděli se můžete těšit na Zdeňka Nehodu, Zdeňka Rygela a Rostislava Vojáčka!

Na výstavě budou k vidění informační panely s informacemi o fotbalových šampionátech z let 1976 až 2016. Dále budou připraveny vitríny s vystavenými předměty, jako jsou vstupenky, programy, publikace, jedinečná sbírka míčů Adidas od roku 1970 do 2010, dresy, kopačky, ocenění a další vzácné fotbalové exponáty. Dále také TV stěna či plakátovací sloup s dobovými plakáty a tiskovinami z archivu FAČR.

Zároveň se bude konat v nákupním centru také Kroužkobraní, kde si rodiče můžou vybrat ideální mimoškolní aktivitu pro svoje děti. Připomeňte si evropské a světové šampionáty ve fotbale a přijďte na výstavu Zlaté časy fotbalu do ostravského Avion Shopping Parku 4. – 17. září 2017!

(TZ)