BANÍK ZAHÁJIL PRODEJ VSTUPENEK NA BANÍK100FEST!!

Baník spustil prodej na vrcholnou akci celoročních oslav 100. výročí svého založení! Dvoudenní hudební festival „BANÍK100FEST“ se bude konat ve dnech 9.-10. září 2022 v prostorách Slezskoostravského hradu. Hlavní hosté? Jaromír Nohavica, skupina Kryštof a mnoho dalších! Vstupenky si už nyní můžete začít kupovat v síti ticketlive.

Oslavy stého výročí založení Baníku Ostrava budou ještě dlouhé a pestré. To však nic nemění na tom, že jejich vyvrcholení se den ode dne blíží. Přesně v okamžiku, kdy bude ostravskému klubu sto let a jeden den, se totiž na Slezskoostravském hradě rozběhne parádní hudební festival „BANÍK100FEST“. Jeho hlavními hvězdami budou Jaromír Nohavica a skupina Kryštof. A vedle nich celá řada dalších hudebních skupin a interpretů, jejichž jména organizátoři teprve oznámí. Vstupenky si už nyní můžete kupovat v síti ticketlive.

 

Symbolicky ve Slezské části Ostravy, nedaleko místa, kde stával hostinec U Dubu, v němž byl slezský klub téměř před stoletím založen, a také kousek od lokality, kde stával stadion Stará střelnice, vyroste na začátku září příštího roku pódium, které bude svým tvarem připomínat fotbalovou tribunu. Dokonalé prostředí pro konání festivalu na počest stého výročí trvání fotbalového klubu, které bude navíc dotvořeno kulisami Slezskoostravského hradu.

 

Hudba, ta především! V podání Jaromíra Nohavici, kapely Kryštof a dalších. A k tomu například autogramiáda, setkání s legendami Baníku, improvizovaný hostinec U Dubu, který má fanouškům připomenout existenci té někdejší skutečné a dnes už ikonické hospody téhož jména.

A pak herní zóny, esportový turnaj a řada dalších lákadel. Tak bude vypadat „BANÍK100FEST“, jedinečný festival na oslavu století Baníku Ostrava. Organizátoři jsou si vědomi, že další takové epochální jubileum oslaví Baník až roce 2122. A přestože jsou všichni fanoušci Baníku nesporně zaopatřeni takzvaným ostragenem, pravděpodobnost, že se současná generace fans roku 2122 v plné svěžesti dožije, není z největších…

A proto nepropásněte „BANÍK100FEST“, skvělé vyvrcholení oslav stých narozenin Baníku v prostředí, v němž Baník kdysi vznikl a kde byl dlouho doma!

(PD) Zdroj: FC Baník Ostrava