SOPHOS JMENOVAL V ČESKÉ REPUBLICE NOVÉHO GOLD PARTNERA

Sophos, světový lídr v oblasti zabezpečení sítí a koncových bodů, oznámil jmenování nového Gold partnera pro Českou republiku. Stala se jím společnost Vítkovice IT Solutions, která splnila náročné technické i obchodní certifikace. Díky dosažení úrovně Gold v rámci partnerského programu společnosti Sophos může nyní Vítkovice IT Solutions svým zákazníkům nabízet řešení v oblasti ICT bezpečnosti za výhodných cenových podmínek včetně pokročilé technické i obchodní podpory výrobce.

Společnost Vítkovice IT Solutions nabízí implementaci a správu informačních technologií včetně řešení průmyslové automatizace jak pro dceřiné společnosti strojírenské skupiny Vítkovice Machinery Group, tak i řadu významných zákazníků napříč vertikálami od školství přes zdravotnictví až po státní správu. Vítkovice IT Solutions patřící dosud v rámci partnerského programu společnosti Sophos mezi partnery typu MSP (manage service provider), kteří nabízejí a implementují produkty Sophos jako službu pro komplexní zajištění bezpečnosti zákazníků, se nově zařadila mezi zlaté partnery.
Společnost Sophos v rámci partnerského programu nabízí více než 39 tisícům svých obchodních partnerů přístup k řadě užitečných služeb a aktuálních informací, k produktovým updatům i marketingovým a podpůrným nástrojům, on-line školením a komplexní předprodejní i poprodejní podpoře. Partnerský program Sophos umožňuje partnerům i přístup k promo a bonusovým akcím, které mají za cíl podpořit jejich podnikání a vést k získání konkurenční výhody.

„Společnost Vítkovice IT Solutions je naším dlouholetým obchodním partnerem, u něhož se můžeme spolehnout na vysokou profesionalitu a kompetentnost jeho zaměstnanců. Věříme, že povýšení našeho partnerství na úroveň Gold se projeví dalším prohloubením intenzity naší spolupráce a přispěje k ještě větší spokojenosti našich zákazníků. Právě ta je totiž naším společným a klíčovým cílem,“ říká Patrick Müller, Channel Account Executive Czech Republic & Slovakia.
„Zakládáme si na tom, aby naše vztahy s výrobci měly charakter skutečného partnerství, a právě tuto podmínku Sophos svým vysoce propracovaným, a přitom jednoduchým a flexibilním partnerským programem zcela naplňuje. Široká škála poradenství a nástrojů, které se nám v rámci programu dostává, nám umožňuje poskytovat zákazníkům bezkonkurenční podporu a maximalizovat jejich spokojenost,“ říká Ondřej Hubálek, ředitel Provozu ICT a zákaznických služeb ve společnosti Vítkovice IT Solutions.

(ab) Zdroj: Vítkovice Ostrava