Skutečné zločiny na Ostravsku aneb Černé město ve spárech zločinu

Právě vychází kiniha Skutečné zločiny na Ostravsku autorky Ivany Źákové

Výjimečná kniha Skutečné zločiny na Ostravsku právě vychází a čtenáři Ostravského magazínu dostali jedinečnou šanci, jak ji výhodně získat. Do 9. února můžete využít nejen 15procentní slevu, ale také poštovné zdarma, pokud zadáte slevový kód OSTRAVSKO.

Knihu s uvedenými slevami až 200 Kč mohou naší čtenáři získat na https://www.albatrosmedia.cz/tituly/84763278/skutecne-zlociny-na-ostravsku/

Skutečné zločiny na Ostravsku, aneb Černé město ve spárech zločinu napsala Ivana Žáková-Zelinová, která se jako redaktorka věnuje zločinům nejen na Ostravsku více než dvacet let. Její kniha je na 280 stranách věnována hrdelním a nejděsivějším zločinům ostravského regionu.

„Jarek Nohavica přesně vystihnul podstatu tohoto regionu, když zpívá svoji oblíbenou větu „bo Ostrava je kraj razovity“. Ostravsko má totiž i své specifikum ve světě zločinu, obzvlášť v tom nejtěžším jako je vražda. Osudy všech aktérů jsou neuvěřitelné a šokující a nad motivy vražd zůstává rozum stát. Začtěte se do reálných příběhů, které vyprávějí sami zločinci nebo jejich oběti,“ říká po své knize autorka.

Kriminalistická historie ostravského regionu je výjimečně bohatá na mrazivé události. Vstupte do světa skutečných novodobých i historických případů, které otřásly ostravskou veřejností! Čekají na vás nejděsivější vraždy, zajímavosti ze soudních síní i různé kuriozity z podsvětí. To vše v doprovodu autentických černobílých fotografií. Pokud máte pro strach uděláno, vydejte se na cestu do temnot lidské duše. Ale pozor, tahle stezka vede hlouběji, než si umíte představit.

Tuto výjimečnou knihu zakoupíte v knihkupectvích, anebo na internetu na www.albatrosmedia.cz. Pokud si ji objednáte do 9. února, získáte knihu s 15procentní slevou za 339 Kč. A pokud zadáte heslo OSTRAVSKO, získáte navíc dopravu zdarma!

POZOR SOUTĚŽ O KNIHU:

Hrajte s námi o výjimečnou knihu Skutečné zločiny na Ostravsku, která právě vychází na  https://www.albatrosmedia.cz/tituly/84763278/skutecne-zlociny-na-ostravsku/ , kde najdete i ukázku. Autorka Ivana Žáková vás provede reálnými příběhy, které vyprávějí sami zločinci nebo jejich oběti. Kriminalistická historie v ostravském regionu je výjimečně bohatá a specifická na hrdelní zločiny a mrazivé události.
Dva vylosovaní výherci obdrží od nás tuto knihu zdarma. Pokud správně odpoví z ukázky na otázku:
Jak dlouho ležel zavražděný stařec ve vaně s kyselinami?
Správnou odpověď s vaším telefonním číslem a adresou pište na redakce@nase-mesto.cz

Nejděsivější případy ostravského regionu

Medailonek autorky

Ivana Zelinová se narodila a působí na severu Moravy, přímo v rázovitém ostravsko-karvinském regionu. Od svých osmnácti let je novinářkou, dlouhé roky působila v prestižním českém deníku a jako redaktorka pracovala i pro multižánrové časopisy.

Je autorkou projektu Skutečné zločiny – ve stejnojmenných magazínech již více než 10 let předkládá čtenářům zločiny, které otřásly Českou republikou. Případy plné emocí, mnohdy s těžko uvěřitelnými motivy. Šokující příběhy, které vyprávějí sami zločinci nebo jejich oběti. Kromě práce v médiích je tvůrkyní projektu neziskové organizace Tábory v Beskydech, specializující se na zážitkové pobyty pro děti, rodiny i seniory, a je zakladatelkou Školičky na farmě, která je zcela ojedinělým předškolním zařízením svého druhu v městských podmínkách.

(red)