Renty z nemovitosti od FINEMO.CZ se nemusíte obávat

Foto: Finemo.cz l shutterstock

Mnoho lidí o Rentě z nemovitosti neboli o zpětné hypotéce nikdy neslyšelo a je tedy přirozené, že z ní jako z čehokoliv neznámého má obavy.

To je samozřejmě pochopitelné, zejména v českém prostředí, kde se lidé často setkávají s podvodnými praktikami. Obezřetnost a seznámení se produktem je rozhodně na místě, protože pořízením Renty z nemovitosti použijete Váš dům nebo byt jako zástavu, a to je velmi důležité životní rozhodnutí. Zatímco v zahraničí figuruje zpětná hypotéka už desetiletí jako běžný produkt, v České republice se s ní lidé zatím seznamují.

Jsme rádi, že se k nám přidávají noví a noví klienti, kteří pochopili výhody Renty z nemovitosti od společnosti FINEMO.CZ. Díky ní mohou prožívat klidný a důstojný důchod, nemusí živořit s minimem peněz či se obávat nenadálých výdajů a mohou si splnit přání, o nichž celý život snili a neměli na ně čas nebo peníze. Ať už se to týká návštěv divadel a kin, zajímavých zájezdů, lepší zdravotní péče, kvalitnějších potravin, zútulnění bydlení či nové střechy na domě.

Lidé dostanou k dispozici peníze zajištěné jejich nemovitostí, a to buď jednorázově na začátku, nebo ve formě pravidelných měsíčních plateb či kombinací těchto dvou způsobů. I nadále jsou vlastníky bytu či domu a zůstávají tam bydlet. Nikdy nedluží víc, než je cena jejich nemovitosti. Navíc v případě, že se zvýší hodnota jejich bytu či domu, výhody z toho plynou pouze jim.

Výhody Renty z nemovitosti:

▪ Získáte peníze na cokoli (najednou či postupně).
▪ Za života nemusíte nic splácet.
▪ Zůstáváte bydlet doma a jste nadále majitelem svého bytu či domu.
▪ Můžete žít důstojněji a život si více užívat.

 Chcete vědět víc?

▪ Přečtěte si příběhy klientů a odpovědi na nejčastější dotazy na http://www.rentaznemovitosti.cz. Vyžádejte si orientační kalkulaci zdarma, můžete nám také zavolat na tel. 233 321 850. Jsme držiteli licence České národní banky na poskytování spotřebitelských úvěrů.

▪ Videa o Rentě z nemovitosti, rozhovory s našimi klienty a další zajímavé informace můžete zhlédnout na našem YouTube kanálu.

(nm)