REFRESH UNIKÁTNÍ APLIKACE MOJE OSTRAVA

Tvůrci aplikace Moje Ostrava oznámili spuštění nového vydání této unikátní mobilní aplikace po období nečinnosti způsobené pandemií COVID-19. Tato aktualizovaná verze aplikace přináší inovativní funkce a rozšiřuje možnosti interakce s obyvateli města.

Po dočasném utlumení činnosti, se mobilní aplikace Moje Ostrava chystá ožít a znovu se stát nezbytným společníkem pro obyvatele a návštěvníky města Ostravy. Nové vydání aplikace přináší vylepšené a nové funkce, které umožní uživatelům snadný přístup k informacím a službám.

Jednou z hlavních priorit nové verze je zajištění aktuálních informací o městském dění, akcích a událostech.  Aplikace zároveň nabízí tipy kam na výlet v Ostravě a nejbližším okolí včetně navigace a také například tipy kam s dětmi za zábavou. Uživatelé aplikace budou mít možnost se připojit ke komunitě a být v obraze o nejnovějších aktivitách ve městě. Aplikace také poskytne informace o dopravě ve městě a mnoho dalších užitečných funkcí.

woman-sitting-cafe-drinking-coffee-working-computer
Při pití ranní kávy si pohodě najdete tu svou akci

„Jsme nadšeni, že můžeme představit nové vydání mobilní aplikace Moje Ostrava,“řekl Michal Šlachta a dodává, „Po dlouhém období nečinnosti jsme se zaměřili na to, aby byla aplikace ještě užitečnější a přizpůsobená potřebám našich uživatelů. Chceme, aby se aplikace stala nedílnou součástí života v Ostravě a poskytovala užitečné informace a služby všem obyvatelům, aplikace bude nejen informovat ale také bavit a to například soutěžemi.“

S aplikací Moje Ostrava, můžete také spolupracovat a to také tvůrci potvrzují.  V novém vydání se zaměřují na spolupráci s lokálními partnery, jako jsou restaurace, obchody a kulturní akce. Uživatelé díky tomu mohou objevovat speciální nabídky, slevy a akce od partnerských podniků přímo v rámci aplikace. Aplikace se tak stává platformou pro podporu místního podnikání a umožňuje uživatelům objevovat nové a zajímavé možnosti ve svém okolí.

11

Jednou z klíčových funkcí je naučit uživatelé sdílet akce prostřednictvím aplikace. Můžete tak zveřejnit Vaší akci prostřednictvím formuláře, který najdete v aplikaci.  Uživatelé tak sami mohou přispět ke zvyšování kvality služeb ve městě. „Pokud ještě někdo aplikaci nemá, určitě Vám doporučujeme si ji stáhnout,“doplňuje Tomáš Bzonek z obchodního oddělení společnost PepiApp s.r.o.  Aplikace je k dispozici ke stažení zdarma pro zařízení s operačním systémem Android a iOS na těchto odkazech: GOOGLE PLAY http://goo.gl/nH5Z8H a APP STORE http://goo.gl/6c86yh

Pro více informací o aplikaci Moje Ostrava a jejích funkcích navštivte webové stránky www.moje-ostrava.cz  nebo nás kontaktujte obchodní oddělení.

(pp)