Radegast odměnil pivem oba finalisty hokejového playoff

Letošní sezóna Tipsport extraligy ledního hokeje je u konce. Mistrovský Třinec porazil v úchvatném boji Bílé Tygry z Liberce a navázal tak na svůj triumf z ročníku 2018/19. Finalisté dřeli a bojovali celou sezónu, a proto se Radegast, oficiální partner české hokejové extraligy, rozhodl ocenit oba týmy a každému věnovat 1000 piv Radegast!

Byla to doslova hořká sezóna. Nejistý start extraligy, týmy v karanténě, odložené zápasy, prázdné tribuny, to vše bylo k vidění v letošní sezóně, která se bezesporu zapíše do historie. Týmům asi nejvíce chyběla podpora fanoušků, kteří vzhledem k restrikcím a nařízením měli vstup na stadion zakázaný. Ovšem i přes všechny tyto překážky hráči obou týmů po celou sezónu bojovali jako lvi a vydávali ze sebe maximum. Nikdy se nevzdali a probojovali se až do finále. Proto se Radegast rozhodl odměnit oba týmy a každému věnovat tisíc piv za jejich za obětavost, vytrvalost a bojovnost.


Během extraligové porce zápasů hokejisté předvedli nespočet krásných hitů a zblokovaných střel. Hráči bojovali za svůj tým do poslední vteřiny a v mnoha zápasech okusili opravdovou hořkost hokeje. A právě obětavost a bojovnost oceňuje Radegast index, oficiální metrika extraligy. Tu letos ovládl brněnský hecíř a srdcař Michal Gulaši, který obhájil své vítězství z předchozího ročníku.

(ab)