ODBORNÍCI NA ÚKLID VÁM ULEHČÍ PRÁCI A UŠETŘÍ ČAS

V dnešní době využívá odborníků na úklid stále více domácností a firem. Většina žen chodí na plný úvazek do práce a zároveň musí doma neustále udržovat pořádek a vytvářet tak útulný domov, do kterého se celá rodina ráda vrací. Pak ale těmto manželkám, matkám a uklízečkám v jedné osobě nezbývá dostatek času na sebe a své nejbližší.

Přitom je tak snadné si práci ulehčit! Objednejte si úklidovou firmu a přenechte práci profesionálům, kteří vám ušetří čas, fyzické síly a v neposlední řadě i nervy. Otestujte úklidovou firmu třeba jen na zkoušku na koberec, do jehož čištění se vám už několik víkendů nechce. Uvidíte, že tak čistý ještě nikdy předtím nebyl. Úklidové firmy nabízejí širokou škálu služeb od jednorázových zakázek až po pravidelný úklid kanceláří i domácností.

V regionu Ostravy a Moravskoslezského kraje své komplexní služby nabízí společnost BEST OSTRAVA s.r.o., jejíž pracovníci pravidelně uklízejí na úřadech, ve školách, hotelech i obchodních centrech. Zajišťují také nárazový úklid, vyklízejí sklepy i půdy a gruntují domácnosti po zásahu řemeslníků. Tato společnost nabízí i úklid venkovních prostranství, čistí fasády a obložení domů, odstraňuje graffiti a nabízí také impregnaci dřeva a ošetření podlah speciálními vosky. K úklidu používá moderní a atestované úklidové prostředky, které jsou šetrnější vůči vašemu nábytku i životnímu prostředí.

Zakládají si na osobním přístupu ke všem zákazníkům bez rozlišování velkých zakázek od malých. Její pracovníci jsou komunikativní, s každým klientem si rádi popovídají o možnostech úklidu k jeho naprosté spokojenosti. S důvěrou se proto na tuto firmu obracejí jak rodiny s dětmi, kterým záleží na šetrnosti používaných úklidových prostředků, tak i staří lidé, pro které je nebezpečné se při mytí oken vyklánět nebo se s námahou ohýbat pod nábytek, pod kterým je potřeba vytřít prach. Se společností BEST OSTRAVA s.r.o. mají totiž jistotu kvalitních a profesionálních služeb za příznivou cenu.

„Společnost BEST OSTRAVA s.r.o. zajišťuje úklid v naší společnosti již 8 let. Vyšli nám vždy vstříc, pomohli nám se zajištěním denních úklidů, čištěním oken i koberců. Nad rámec smlouvy nám dokonce pomohli vymalovat a po malování uklidit včetně vyčištění žaluzií,“ říká vedoucí správy budov Gabriela M. z ostravské akciové společnosti. Jejich zaměstnanci si navíc po roce spolupráce začali objednávat společnost BEST OSTRAVA s.r.o. také k sobě domů, což je nejlepší důkaz jejich spokojenosti.

Pokud uvažujete o využití úklidových služeb, ale nevíte jestli se vejdete do rozpočtu, nechte si společností BEST OSTRAVA s.r.o. zdarma vypracovat nezávaznou kalkulaci. Určitě vás cena i kvalita služeb mile překvapí. Více informací najdete na internetové adrese www.bestostrava.cz.

(nm)