MARK GUNGOR PŘEDSTAVÍ V KINĚ VESMÍR TAJEMSTVÍ ŠŤASTNÉHO MANŽELSTVÍ

Jaké jsou rozdíly mezi muži a ženami? Jaké je tajemství šťastného manželství? Kam až to může vést, když každý z páru myslí jiným způsobem? Nejen to s humorem a nadhledem sobě vlastním zkoumá úspěšný americký komik, pastor a hvězda YouTube Mark Gungor, který vystoupí se svojí přednáškou nazvanou Muži a ženy, myslíme jinak? v sobotu 20. července v 11 hodin v ostravském kině Vesmír. „Rád lidi inspiruji pravdou a humorem. Je řada umělců, kteří umějí lidi rozesmát, a existuje mnoho řečníků, kteří předávají solidní principy pro život. Já chci dělat obojí,“ tvrdí Mark Gungor, který patří mezi nejvyhledávanější světové řečníky. Během svých vystoupení plných smíchu a inspirace vysvětluje, jak obrovská část manželských neshod pramení z nesouladu v naší hlavě, nikoli v srdci. Mark Gungor umí o manželství mluvit osvěžujícím způsobem, bez církevního i psychologického žargonu, což dokázal i předloni ve vyprodaném Gongu v rámci fóra Meltingpot a také na samostatné přednášce. V rámci jeho přednášky tehdy dokonce došlo k žádosti o ruku. Vstupenky v ceně 300 Kč jsou k dostání v síti OIS – www.ostravainfo.cz. Přednáška bude simultánně tlumočena do češtiny. Voices of Meltingpot – Mark Gungor: https://www.youtube.com/watch?v=ObJrXEQy6Ko

Mark Gungor, farář z amerického Wisconsinu a držitel klíče ke šťastnému manželství, svůj úplně první seminář na téma manželství uskutečnil před bezmála třiceti lety z jediného důvodu – protože někdo to udělat musel. Dnes je jedním z nejvyhledávanějších mezinárodních řečníků v oblasti manželství a rodiny. Každý rok se tisíce párů snaží díky jeho seminářům Laugh Your Way nalézt cestu ke spokojenému vztahu. Osvědčené zásady vedoucí k posílení manželských svazků rád demonstruje na nezapomenutelných příkladech. Hovoří o lásce, pochopení, toleranci, a to upřímně, s humorem a nadhledem. Se stejným komediálním přístupem hovoří i o svém osobním životě.

Momentálně Mark vyvažuje pastorační povinnosti s náročným plánem svého turné, na němž vede semináře o manželství a přednáší v kostelech i na společenských a firemních akcích. Jeho krajané ho mohli už několikrát vidět v celostátních televizních pořadech Focus on the Family, Life Today, ABC News a dalších. Má dvě děti a šest vnoučat. Při své předloňské návštěvě v Ostravě si získal publikum Meltingpotu svým nakažlivým optimismem, otevřeností a vtipem, s jakými podal téma partnerských vztahů a sexu. Čeští uživatelé internetu znají Markův obličej z populárního videa Tale of two brains, v němž brilantně vysvětluje rozdíl mezi mužským a ženským mozkem.

What is Love? by Pastor Mark Gungor: https://www.youtube.com/watch?v=SOq22rS14g0

Date Night with Mark Gungor: https://www.youtube.com/watch?v=ezL5dkpjYEc

(ab)