MAD RACE láká na adrenalin, zážitky i zábavu

Užijte si prima den plný adrenalinu, zábavy a zážitků se spoustou skvělých lidí. Pojďte s námi na MAD RACE! Již třetí ročník extrémního překážkového závodu, který prověří vaši rychlost, sílu, vytrvalost, obratnost,i odvahu se bude konat 3. června na Vaňkově kopci nedaleko Ostravy. Kapacita letošního závodu je 1500 závodníků, to je pořádné číslo, zaručená zábava a ten nejlepší závod o medaile.

42835__ccc4863_large

Můžete si vybrat ze dvou tras hobby a sport.

Trasa sport je určena pro ostřílené běžce, ale také všem, kteří se toho nebojí. Závodníky
čeká 13 kilometrů terénem, pro jistotu hned začne samotným kopcem, a k tomu 27 překážek od těch jednoduchých, jako je plížení až po přelézání vysoké sítě, která i loni dala mnohým borcům zabrat. Jestliže jste podobný typ závodů ještě neabsolvovali, zvolte trasu hobby. Trasu 8 kilometrů zvládne skoro každý, překážek čeká běžce 20 a jsou přizpůsobeny tak, ať je zvládnou všichni. Běžet můžete jako jednotlivec nebo vytvořte tým a zvládněte trať společnými silami. Některé překážky budete muset překonat sami, ale na těch těžších
se počítá s tím, že vám někdo přes tu třímetrovou zeď pomůže. A pokud prostě překážka bude nad vaše síly, jednoduše si dáte náhradní plnění v podobě angličáků. Dvacet pro trasu hobby, třicet pro trasu sport.42906__dsc7867_large

Pokud máte statečné děti, registrujte je na dětský závod! Trasa zajíc je určena pro děti ve
věku 5 až 8 let, trasa vlk 9 až 14 let. Minulý rok byl právě o dětské trasy velký zájem. Nechcete běžet vůbec, ale chcete to vidět?

Pod kopcem bude umístěna obří LED obrazovka, na které uvidíte on line přenosy z trati, takže můžete sledovat, jak se ta parta nadšenců brodí bahnem, vystrašeně přelézá traverzu nebo skáče do nepříliš lákavé vody, zatímco nám dole hraje dj Lowa, běží doprovodný program se spoustou vystoupení, soutěží a sportovních ukázek.

2017-mad-race.okno_madrace_530x530_1nsp_490

Pokud vás tedy MAD RACE oslovil, neváhejte s registrací a zajistěte si svou účast na závodě
na www.mad-race.cz, ebo na fb stránkách Nutrend Endurance, partnera tohoto závodu, kde můžete každý týden vyhrát 2 lístky a stát se členem Adventure Nutrend týmu, který má svou speciální startovní vlnu ve 12:12.

(eve)