KNIHA SKUTEČNÉ ZLOČINY NA OSTRAVSKU BYLA POKŘTĚNA

Foto: Společně s autorkou knihu pokřtil šampusem redaktor Deníku Jaroslav Perdoch, fotograf Drahoslav Ramík a Vilém Žák, novinář a její otec. Archiv autorky

Šampaňským byla slavnostně pokřtěna výjimečná kniha Skutečné zločiny na Ostravsku. Stalo se tak v ostravském Knihcentru (Domě knihy) za přítomnosti autorky Ivany Žákové, ale také jejích tří zajímavých kmotrů a bohaté účasti čtenářů v rámci besedy.

DSC_0240_01
Foto: Autorka knihy Ivana Žáková.

Knižní novinka Skutečné zločiny na Ostravsku, aneb Černé město ve spárech zločinu je ojedinělá i tím, že kromě pravdivých a do detailů popsaných kriminálních případů ze strany obětí, vyšetřovatelů i samotných zločinců, přináší i jejich autentické snímky, fotografie z míst činů či vražděných nástrojů. Kniha je na 280 stranách věnována hrdelním a nejděsivějším zločinům ostravského regionu. Obzvlášť a co se týče motivů, nad kterými zůstává rozum stát.

foto 2
Foto: Autorka knihy Ivany Žáková a redaktorka knihy Ivana Auingerová.

Společně s autorkou knihu pokřtil šampusem redaktor Deníku Jaroslav Perdoch, fotograf Drahoslav Ramík a Vilém Žák, novinář a její otec. Velice zajímavá byla i samotná beseda se čtenáři, během které autorka mimo jiné odkryla svoji nelehkou dráhu novinářky, díky níž vznikla i tato kniha. Osudy všech aktérů jsou neuvěřitelné a šokující a přitom tolik specifické právě pro ostravský region. Tuto výjimečnou knihu zakoupíte v knihkupectvích, anebo na internetu.

(nm)