CESTOVÁNÍ TUKTUKEM PO JIŽNÍ AMERICE

Městský obvod Vítkovice připravil na středu 16. ledna 2019 od 16.30 hod. v rámci projektu „Vítkovická mozaika“ další zajímavou akci – cestovatelskou besedu s Šárkou Kašparovou aneb Neobyčejné příběhy jedné bláznivé expedice.

Fotografka, cestovatelka a kameramanka Jihočeské televize Šárka Kašparová z Milevska nám přijede vyprávět o nevšední cestě napříč Jižní Amerikou v netradičním dopravním prostředku – tuktuku. Čtyřměsíční expedici absolvovala v minulém roce.

Můžete se těšit na historky výhradně holčičí výpravy, která se vydala na cestu plnou zážitků a zažívala přitom nezapomenutelná dobrodružství. Vše doplněné o spoustu fotografií a videoukázky z cest. Celou besedou bude provázet moderátor Petr Studenovský. Místem konání je Knihovně města Ostravy, pobočka Vítkovice, Kutuzovova 14. Vstup zdarma.

(ab) Zdroj: Město Ostrava