Béčko přesvědčivě vyhrálo v Žilině

Foto zdroj: FC Baník Ostrava

Sobotní měření sil s rezervou Žiliny skončilo přesvědčivým vítězstvím béčka Baníku. I zásluhou dvou gólů Abdullahiho Tanka vyhrálo na žilinské umělce 4:1.

Baník, v jehož dresu dostal hodinovou minutáž v nejvyšší soutěži distancovaný útočník Tanko, byl především v první půli dominantní a převahu vyjádřil třemi brankami. Právě rychlonohý Nigerijec přesně pálil dvakrát. Ve druhém poločase už domácí drželi krok a snížili na 1:3, ale v závěru podtrhl zaslouženou výhru Baníku Samuel.

——————————————————————————————————

Statistiky: Žilina B – Baník B 1:4 (0:3) Branky: 55. Mlynár – 5. a 10. Tanko, 36. Fadairo, 88. Samuel

Sestavy: Žilina: Belaník – Mensah, Jaššo (46. A. Oravec), Drame – Hranica (46. Badjie), Myslovič (46. Bortoli), Šnajder, Mlynár – S. Javorček, Prokop, Nsona (46. Kóša)

Baník: Kubný (46. Struhař) – Krupička (60. Sirotek), Říha, Uchenna, Sirotek (46. Hapal) – Málek (60. Bewene), Holaň (46. Drozd), Chvěja (46. Temel), Elekana (46. Jamiu), Fadairo (46. Samuel) – Tanko (60. Diviš).

(pd) Zdroj: FC Baník Ostrava