Béčko Baníku prohrálo se Slováckem

Porážkou 2:4 skončil poslední domácí zápas rezervy Baníku v podzimní části MSFL. Dvakrát ještě dokázala odpovědět na vedoucí góly Slovácka a vyrovnat, potřetí už to nevyšlo.

Baník už do začátku nenastoupil ideálně. Laciná ztráta míče před vlastním vápnem, rychlý postup hostujícího Aldina a přesná rána pod břevno z velkého vápna. Podobně jako vedoucí gól Slovácka vypadaly i další brankové situace hostů.

Domácí dokázali reagovat Jaroněm, který ve 22. minutě dostal z levé strany od Jánoše centr do vápna, a ač byl zády k bráně, pokryl si míč a z otočky si připsal svůj třináctý gól v sezoně.

Ani do druhého poločasu baníkovci nevstoupili ideálně. Po školácké ztrátě míče domácí obrany šel sám na bránu Vecheta a Číže neomylně obstřelil.

Opět přišla odpověď Baníku: po rychlé kombinaci středem dloubnul balon Budínský na malé vápno Sannehovi a ten po zemi nezaváhal.

Slovácko si ale i do třetice vzalo vedení zpět. Po rohu se na bližší tyči pověsil do vzduchu Juroška a balon prošel Čížovi za záda.

Tři minuty před koncem pak ukončil domácí zmar opět Vecheta, který po další ostravské hrubce zůstal sám před gólmanem a po kličce do strany skóroval do prázdné branky.

Poločas: 1:1, Branky: 22. Jaroň, 55. Sanneh – 6. Aldin, 48. a 87. Vecheta, 63. Juroška. Rozhodčí: Ehrenberger – Bebenek, Páral. ŽK: Fulnek – Kočí, Aldin, Polášek.