Baník má nové jarní dresy s novými detaily

Jarní dresy s novými detaily. Foto zdroj: FC Baník Ostrava

V dresech stejné barevné kombinace jako na podzim, ale s několika pozměněnými detaily, nastoupí Baník do jarní části sezony 2022/23. Klub už některé změny avizoval, budou celkem čtyři. Premiérově budou dresy pro jarní část sezony v prodeji v den úvodního jarního domácího zápasu, tedy 11. února.

Baník se s koncem výročního roku 2022 rozloučil s výročním logem, zlatý rám s číslovkou 100 a výročními letopočty 1922 a 2022 zmizí. Znak klubu ve své tradiční podobě nadále zůstane uprostřed na hrudi.

Na přední straně dresu, konkrétně na pozici určené hlavnímu partnerovi klubu se nově objeví logo společnosti A&V Invest, jejíž specializací jsou především dlouhodobé investice ve finančních službách.

Zmizí také logo oslav ze zadní strany dresu stejně jako stříbrný plíšek s výročním logem z boční části zápasového trikotu.

Jarní dres Baníku se premiérově objeví v prodeji v den prvního jarního domácího utkání, tedy 11. února, kdy Baník nastoupí doma proti Jablonci. K dostání budou toho dne ve Fanshopech FCB na městském stadionu, současně bude spuštěn jejich trvalý prodej ve Fanshopu FCB v OC FORUM Nová Karolina a na e-shopu Baníku.

(pd) Zdroj: FC Baník Ostrava