ZVĚROKRUH otevřel novou prodejnu v Nákupním centru Géčko Ostrava

Foto: ZVĚROKRUH otevřel novou prodejnu v Nákupním centru Géčko Ostrava

V Nákupním centru Géčko Ostrava dnes otevřeli svou novou prodejnu chovatelských potřeb – ZVĚROKRUH. Nová pobočka se zaměřuje na široký sortiment kvalitních českých i světových značek, aby uspokojila potřeby jakéhokoliv chovatele.

V obchodě naleznete rozmanitý výběr chovatelských potřeb, kvalitní krmiva a širokou škálu hraček a doplňků pro vaše domácí mazlíčky. Ve ZVĚROKRUHU věří, že každé zvíře si zaslouží to nejlepší, a proto nabízí pouze produkty, které splňují nejvyšší standardy kvality.

Jedinečností této prodejny je nabídka oblečků pro zvířata, které jsou vyráběny v České republice pod značkou Samohýl Exclusive. Tyto oblečky zajišťují nejen komfort vašeho mazlíčka, ale zároveň jsou stylové a praktické.

Nadšenci terarijních zvířat naleznou na prodejně širokou škálu živých potrav pro vaše exotické mazlíčky, včetně cvrčků, červů a sarančat různých velikostí.

Odborně proškolený personál ZVĚROKRUHU vám rád pomůže a poradí s nákupem. K živému zvířeti doporučí nejvhodnější krmivo, kompletní vybavení a dodá i další cenné informace.

Přijďte navštívit novou prodejnu ZVĚROKRUH i se svým zvířecím přítelem a objevte svět plný péče a lásky pro vaše domácí mazlíčky!

(nm)