Vyhrajte vstupenky na Slavnosti Ostravaru Dny plné hvězd v pivovaru

Slavnosti Ostravaru se těší obrovské popularitě.

Každý rok se na Slavnosti Ostravaru sjíždějí známé kapely a interpreti, aby společně s deseti tisíci návštěvníky oslavili ostravské pivo. Organizátoři i letos 22. a 23. června zůstávají věrni dvoudennímu modelu se dvěma hudebními scénami. Hlavní Ostravar stage, na které vystoupí největší hvězdy, a Mustang stage na nádvoří pivovaru.

Protože ani v pivu ani v hudbě nejsou žádné hranice, pro letošní rok jsme se kromě tradičních sfér podívali i po hiphopové a rapové lince a tyto kapely uvidíte hlavně na Mustang Stage,” říká k letošnímu hudebnímu programu Jan Vošta z Ostravaru.

Pátek se ponese již tradičně v rockovějším duchu. Celkem bude k vidění šest kapel. Páteční program začíná v 16.30, kdy se na Mustang stage objeví dívčí rocková sestava The Agony. Hlavní hvězdou prvního dne budou Horkýže Slíže, korpulentní král českého rapu Kapitán Demo a  rocková formace Škwor. Kapela před časem dokázala hravě vyprodat i pražskou O2 arénu.

Den plný hvězd nabídne sobota. Program odstartuje v 15.30, kdy se na hlavní Ostravar stage objeví David Stypka, držitel letošní hudební ceny Anděl, a po něm bude následovat dalších 6 hudebních formací. Největší pozornost jistě upoutá Tomáš Klus, který do Ostravaru zavítá po 5 letech, Leny a pak také baviči z Monkey Business.

Za dvoudenní vstupenku zaplatíte 390 Kč, cena jednodenních vstupenek je 250 Kč. V ceně lístku je už tradičně půllitr piva na uvítanou.

Redakce měsíčníku Naše město pro vás ve spolupráci s Ostravarem připravila soutěž o vstupenky. Odpovězte správně na naše soutěžní otázky a vyhrajte čtyři dvoudenní lístky v hodnotě 780 Kč. Správně odpovědi zasílejte  na redakce@nase-mesto.cz

Soutěžní otázky:

1. Jak se jmenuje vrchní sládek pivovaru Ostravar?
  2. Které jsou 3 hlavní suroviny pro vaření piva?
  3. Kde se Slavnosti pivovaru Ostravar konají?
  4. Jak se jmenuje speciální černé pivo z Ostravaru?
  5. Ve kterém roce se Slavnosti konaly poprvé?

(nm)