VLADIVOJNA LA CHIA VZKŘÍSILA MRTVOU

 

Všestranná hudebnice Vladivojna La Chia zve na zimní koncertní turné nově zaranžovanou písní s názvem “Mrtvá”.

“Přemýšlela jsem co vystřelím ven v tomto roce jako první, jestli novou zhudebněnou báseň Barkovové nebo nějakou úplnou novinku. Nakonec jsem se rozhodla pro Mrtvou.

Tato píseň sice vyšla už na první desce Vladivojska, ale já mám ráda změny a překvapení, takže jsem některé původně metalové skladby přearanžovala i se svou akustickou kapelou a hrajeme je na našich koncertech. A jednou z nich je i zimní balada Mrtvá.”

Vladivojna La Chia s 4Triem (ve složení: cello Terezie Kovalová, bicí Luboš Pavlík, a na některých koncertech také nový kytarista Petr Uvíra) navštíví tato města.

  1. 2. Brno – Kabinet Múz
  2. 2. Havlíčkův Brod – Oko
  3. 2. Louny – restaurace Černý kůň
  4. 2. Kladno – Dundee
  5. 2. Praha – Café V lese
  6. 2. Jablonec nad Nisou – klub Na rampě
  7. 3. Svitavy – Tyjátr
  8. 3. Plzeň – Divadlo pod lampou
  9. 3. Kutná hora – Česká 1

Vladivojna La Chia je česká skladatelka, zpěvačka a producentka.

Je autorkou hudby k několika divadelním představením, dokumentům či filmům. Za hudbu k filmu Nevinnost a 8 hlav šílenství byla nominovaná na Českého lva. Je rovněž autorkou hudby k nejúspěšnějšímu českému seriálu HBO Až po uši. Již dva roky se intenzivně věnuje zhudebňování poezie ruské básnířky Anny Barkovové.

Má na kontě čtyři sólová alba, tři soundtracky a album s metalovou kapelou Vladivojsko.

Její koncerty jsou oblíbené pro svou pestrost a rozevlátost. Vladivojna ráda improvizuje a prokládá písničky svýmy roztodivnými příběhy s názvem Vladibajky a občas pro zpestření vytáhne humra a to se pak dějí věci.

(ab)