Vánoční jarmark v Pokladu

Foto: Vánočního jarmarku v Pokladu

Vánoce už klepou na dveře. Shánění dárků, pečení cukroví, zdobení vánočních dekorací? Zastavte se na chvíli a pošlete vánoční shon k šípku! Zveme vás na druhý ročník Vánočního jarmarku v Pokladu, který se uskuteční od soboty 2. 12. do neděle 3. 12. 2023. Přijďte se naladit na pohodu celá rodina.

Návštěvníci se mohou těšit na víkend plný vánoční atmosféry. Před kulturním domem najdou gastro zónu s různýma dobrotami – svařáky, trdelníky, horká čokoláda, škvarky, bramborové spirály… Hlavní část vánočního jarmarku se uskuteční uvnitř Pokladu. Příchozí se tak nemusí obávat, že budou mrznout, ale budou pěkně v teple. Na jarmarku budou k zakoupení ručně vyráběné oblečení, šperky nebo různé dekorace.

Děti čeká bohatá vánoční nadílka – malování na obličej, workshop Zimní tvoření, divadélko s Milanem Šťastným nebo s Myškou Klárkou a veverkou Terkou, a to vše zdarma.

V kině Poklad budeme o víkendu promítat animované novinky! V sobotu je to animovaná pohádka Přání a v neděli Mlsné medvědí příběhy: Na Pól!. Vstupenky do kina lze zakoupit na pokladně Poklad nebo online na webu www.dkpoklad.cz/kino.  Na neděli dopoledne si ostravský divadelní soubor Nahodile připravil pro děti mikulášskou pohádku, kde součástí vstupenky dostanou děti i dárek přímo od Mikuláše. Vstupenky na mikulášské divadelní představení lze zakoupit taktéž online https://dkpoklad.cz/akce/mikulas-s-nadilkou/ nebo na pokladně. Tyto představení jsou zpoplatněny.

stažený soubor

Program Vánočního jarmarku: Sobota 2. 12. – program

  • 11:00 – Milan Šťastný – pohádka Vánoční příběh
  • 13:00 – 15:00 – workshop – Zimní tvoření
  • 14:00 – animovaná pohádka Přání (120 Kč dítě, 140 Kč dospělý), kino Poklad
  • 15:00 – Milan Šťastný – pohádka
  • Malování na obličej – v průběhu celého dne
  • Vystoupení Hladnov Rock Choir ve Foyer v Pokladu
  • Regionální prodejci + venkovní gastrozóna

Neděle 3. 12. – program

Celkový program je dostupný na webových stránkách www.dkpoklad.cz. Vstup na akci je zdarma (kromě promítání v kině a divadla souboru Nahodile).

(nm)